תה קר או חם – מה עדיף?

שיתוף פוסט:

לא מעט אנשים מעוניינים לדעת האם עדיף לשתות תה קר או חם. התשובה היא שאין עדיפות כלשהי, שכן הכל מתחיל ונגמר בהעדפה של אותו אדם ששותה את התה והתאמה לעונה. תה קר מתאים לימות הקיץ החמים והמיוזעים ואילו תה חם מתאים לכל השנה ובעיקר לימים הקרירים. במאמר זה החלטנו להרחיב לגבי יתרונותיהם של התה הקר והחם. קריאה נעימה.

תה קר – יתרונות

אם בעבר משקה התה שויך אסוציאטיבית לתקופת החורף הקרה ולמשקאות החמים של הבוקר ואחר הצהרים, כיום, נהוג לשתות גם בחורף וגם בקיץ, תה קר. היתרונות של תה קר וזאת מלבד המתיקות האוורירית דלת הקלוריות באים לידי ביטוי בכך שהתה הוא משקה טבעי , המוצע במגוון רחב של טעמים, כמו למשל חליטת תה קר בטעמים מנטה קמומיל רענן, אפרסקי קייצי, טעם חמוץ מתוק פירותי פרחוני ועוד.

ניתן ליהנות מתה קר בימות הקיץ, שכן משקה זה מקרר את הגוף ומספק את אותה תחושת רעננות טעימה בה מעוניינים בימים החמימים של השנה. ניתן להגיש משקה זה בעת אירוח וניתן לשתות אותו בכל מקום אליו הולכים. כל שיש לעשות הוא לקנות את חליטת הצמחים המועדפת, להוסיף מים, להשאיר במשך הלילה, להעביר במסנן, להוסיף מתיקות טבעית (סילאן, דבש, סטיביה, סוכר חום), להוסיף קוביות קרח והרי לכם המשקה האידיאלי לימות הקיץ המיוזעים.

תה חם – יתרונות

היתרון המרכזי של התה החם בא לידי ביטוי בכך שהוא מצליח לחמם את הגוף בימים הקרירים של השנה. היתרונות הנוספים (המאפיינים גם את המשקה הקר), הם שזהו משקה בריא, טבעי, טעים ודל קלוריות. משקה המוצע במגוון רחב של טעמים. משקה אותו ניתן לקנות בצורת שקיקים, פירמידה או תפזורת של חליטת צמחים ומשקה שאידיאלי גם כמתנה.

אז מה כדאי תה קר או חם? הכל תלוי בעונה ובהעדפות של אותו אדם אשר שותה את התה. בימות הקיץ החמים מומלץ תה קר טבעי ומרענן ואילו בימות הקרירים של השנה, ההמלצה היא לתה חם ומפנק.

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »