הרמת חזה ללא שתלים

הרמת חזה ללא שתלים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

הרמת חזה נועדה להסיר עודפי עור, להעלות או למקם מחדש את קומפלקס הפטמה ולעצב מחדש את רקמות השד המקוריות באופן הדומה לשתל קטן אצל אלה שאינם רוצים שתלים. אז איך זה עובד והאם זה מסוכן?

הרמת חזה ללא שתלים

ישנן כל כך הרבה טכניקות מסורתיות להרמת חזה שיובילו למראה שטוח, מה שיהפוך את השדיים לקטנים יותר וללא צורה. טכניקת הפדיקל המדיאלי, עוזרת להימנע מתוצאה זו כך שתוכלו לקבל תוצאה אופטימלית ללא צורך בשתלים.

חשוב להיות מודעים, עם זאת, שלמטופלות המעוניינות להגדיל משמעותית את גודל שדיהן בנוסף להרמתן, מומלץ יותר על הגדלת חזה בצורה המסורתית הבאה עם שתלים.

הליך פשוט מאוד

הליך להרמת שדיים בדרך הרגילה, יכול לבטל את עודפי עור השד והרקמות, ולהפחית את הצניחה שלהן תוך סיוע בהשגת צורה מלאה יותר, שיפור המבנה ומוצקות והגדלת נפח השד.

בסופו של דבר, הרמת חזה ללא שתלים או עם יכולה ליצור תוצאות יוצאות דופן, המופיעות באופן טבעי אצל האנשים הנכונים, ואת האפשרות המועילה ביותר לדאגות ולרצונות האסתטיים שלכן, ניתן לקבוע במהלך התייעצות עם מנתח פלסטי מוסמך.

מה גורם לחזה נפול?

ההזדקנות גובה את מחיר הגוף, ונשים רבות חוות שדיים נפולות, אשר מפריעות להן בדרך זו או אחרת. השדיים מאבדים את נפחם, וגמישות העור יורדת ככל שחולפות השנים. גורמים אלה יכולים להביא לצניחת החזה שכבר וודאי לא נראה צעיר כמו בעבר.

הדבר החשוב הוא, שהיום, ישנן קליניקות רבות כמו אסטרה מדיקל שהמומחיות שלהן היא הרמת חזה – גם לנשים מבוגרות יותר שהמראה האסטטי של גופן חשוב להן מאוד והן רוצות לעבור ניתוחי השתלה, בכדי להנות כמה שניתן ממבנה גופן המזדקן.

עגילים לתינוקות

איך לבחור עגילים לתינוקות

אין כמו עגילים לתינוקות קטנטנות. כמה חמוד זה לראות תינוקת זעירה בעגלה כשלאוזניה התכשיט הראשון שלה שמעניק לה את המראה הנשי המובהק – העגילים. ישנה

קרא עוד »