למה צריך לשים לב כשבוחרים שידת החתלה לתינוק?

שידת החתלה לתינוק

שיתוף פוסט:

לשידת החתלה לתינוק יתרונות רבים מאוד בשימוש היומיומי. מכיוון שהשידה היא בגובה של אדם נורמטיבי, אנחנו יכולים לעשות את השימוש בשידה ללא צורך בהתכופפות של הגב או פעולות דומות. אנחנו יכולים לחתל את התינוק בקלות. כמו כן כאשר התינוק גדל ואתו המשקל הגוף שלו, יקל עלינו מאוד להניח אותו על משטח מסודר, יציב וחזק.

בטיחות שידת החתלה

שידת החתלה לתינוק כאמור, הוא רהיט נוח מאוד, הן לתינוק והן להורים. אך חשוב מאוד לשים לב לכמה דברים. מכיוון שתנועתיותם של התינוקות, חזקה ותזזיתית מאוד, יש לשמור על התינוק שלא יתגלגל על הרצפה. מכיוון שהמשטח חלק, הסיכון עולה.

בנוסף, לפני שרוכשים חשוב גם לבדוק ולוודא כי חדרי שינה לילדים ובייחוד המשטח הוא בעל תו תקן ישראלי, על כך שאינו מכיל רעלים או צבעים מסוכנים, מכיוון שתינוקות כידוע מלקקים כל מה שבא לפה, ואם יהיו בו רעלים זה יכול להיגמר באסון.

שטח אחסון

שידת החתלה לתינוק יכולה גם להיות מקום אחסון מצוין לאביזרים הנדרשים להחתלת תינוק. במקום לרוץ לארגן את הבגדים, החיתול, המגבונים וכו', יהיה לכם הכל בהישג יד במגירות הרחבות של שידת ההחתלה.

נראות השידה

שידת החתלה לתינוק הוא ריהוט לכל דבר. כאשר יש בחדר שידת החתלה מעוצבת ומסוגננת, בנוסף לכל היתרונות שמנינו, אתם גם מוסיפים הרבה ליופי החדר. הטרנד הפופולרי באתר > https://roome.co.il/ הוא לקנות חדר ילדים / חדר שינה, בגוונים דומים. כחלק מריהוט החדר תוכלו להוסיף גם שידת החתלה לתינוק, יפה ומעוצבת בסגנון החדר.

מיקום השידה

כאשר אנו ממקמים את השידה בחדר השינה , חשוב לשים לב לא להעמיד אותם בקרבת מקומות מסוכנים, כמו חלון, הסקה וכדומה. התינוקות שלנו למרות שאנחנו מאוד אוהבים אותם, אין להם עדיין הבנה.

מוצרי ציפורניים

טיפוח הוא דבר מאוד חשוב, לא רק לנראות, אל גם לבריאות. כאשר אנחנו מטפחים את גופנו וגם דואגים לו, זה אומר שאנחנו מקפידים שהוא תמיד

קרא עוד »

מה תלמדו בסדנת כתיבה?

הסדנה מיועדת לכותבים שרוצים ללמוד עוד על הענף ועתידו. הסדנה תהיה קורס כתיבה אינטנסיבי בן שלושה ימים שיכסה את כל יסודות הכתיבה עבור אפליקציות אינטרנט

קרא עוד »

מי נחשב אומן על חושי?

בעבר לא היו לנו כלים לנתח את תפקודי הגוף. כיום, יש לנו הרבה טכנולוגיות שיכולות לעזור לנו להבין טוב יותר את הגוף שלנו. ישנן טכנולוגיות

קרא עוד »