סקירה על סוגי משחקים לכלבים

משחקים לכלבים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אין ספק שהאדם הוא הצעצוע האהוב ביותר על הכלב, אבל מה הכלב יעשה בזמן שהאדם האהוב שלו לא נמצא בבית? המשיכו לקרוא בהמשך המאמר על סוגי משחקים לכלבים!

אילו משחקים כלבים אתם פשוט חייבים לקנות עבור הכלב האהוב שלכם?

  • קונג – למעשה, לא מדובר פה על מוצר אחד, אלא על שם כללי אשר משמש לתיאור של מגוון רחב של צעצועים לכלבים אשר כוללים חלל שניתן להכניס לתוכו חטיפים, אוכל יבש, אוכל רטוב, חמאת בוטנים או כל מזון אחר שהכלב שלכם פשוט לא יכול לעמוד בפניו. צעצועים מסוג זה מצוינים במיוחד עבור הכלב שלכם, מפני שהם דורשים ממנו לפתח כישורי פתרון בעיות תוך כדי שימוש בגורם מוטיבציוני חזק להפליא: מזון. כאשר אתם משתמשים בקונג, חשוב להכניס לתוכו מזונות עם ריח חזק במיוחד, כך שלכלב שלכם תהיה מספיק מוטיבציה לנסות לחלץ אותו מתוכו.
  • צעצועים מצייצים – כל מי שמגדל כלב יודע היטב עד כמה כלבים אוהבים לנעוץ את השיניים שלהם בחפצים שונים ולנער אותם מצד לצד (במעין חיקוי של אינסטינקט הציד שלהם), לכן יהיה זה רק הגיוני לקנות עבור הכלב שלכם לפחות צעצוע אחד כזה, בו הוא יוכל לנעוץ את השיניים שלו בהנאה רבה. כאשר מדובר על צעצועים מצייצים, הם מוסיפים להנאה שלו אף יותר, כי הם מעצימים את החוויה של כלב דרך חוש השמיעה.
  • צעצועי לעיסה – אין הרבה דברים שכלב אוהב לעשות יותר מאשר ללעוס משהו. בין אם מדובר על מספר שכבות של חבל, על עצם אמיתית או על צעצוע מחומר קשיח שכיף ללעוס, כלבים פשוט אוהבים ללעוס וללעוס וללעוס. חשוב שתדעו שיש כיום בשוק (ראו כאן לדוגמה חנות חיות בחולון) גם לא מעט צעצועי לעיסה אשר מסייעים לניקיון השיניים, מה שאומר שאולי תוכלו לחסוך לעצמכם ביקור אצל הוטרינר.

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »