די לחול בגני הילדים, מדוע חשוב לעבור לדשא סינטטי בגנים?

די לחול בגני הילדים, מדוע חשוב לעבור לדשא סינטטי בגנים?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בעבר האמינו כולם כי החול חשוב לבריאות של הילדים. אמנם גם היום אנחנו יודעים כי כדאי להתעסק עם מרקמים שונים ולחוש סוגים שונים של חומרים. אבל היום כולנו יודעים שלכלוך וזוהמה מזיקים מאוד לבריאות. והחול הזה שמילא בעבר את ארגזי החול בגינות הציבוריות ובגני הילדים הכילו בתוכם שפע מטורף של חיידקים. ואכן, בשנים האחרונות כולנו יכולים להבחין במגמה של סילוק החול בגני הילדים, וביצוע התקנת דשא סינטטי בגני ילדים שמחליף את החול.

מה טוב בדשא סינטטי?

  • המראה – לדשא הסינטטי יש מראה נהדר. כאשר מתקינים אותו בגני ילדים מצליחים לעצב את המקום בצורה נעימה לעין. ההורים יתרשמו לטובה מהגן וייהנו לראות את הילד שלהם נכנס מקום בכל בוקר מחדש.
  • ההיגיינה – דשא סינטטי נחשב למשטח שניתן לשמור על הניקיון שלו. הוא לא מזמין חיות בר לשהות במקום וללכלך את השטח, ולכן ניתן להיות רגועים שהילד שלכם נמצא במקום נקי, ולא נחשף לחיידקים רבים.
  • הרכות – בגן הילדים חשוב מאוד שיהיו משטחים רכים. וזאת כדי לאפשר לילדים לשחק בהנאה. כמו כן המשטחים הרכים מרפדים את הנפילות של הילדים. כך הם מקבלים פחות מכות ולא מרבים להיפצע במקום.
  • האחזקה – בעוד דשא טבעי מצריך פעולות אחזקה רבות, הרי דשא סינטטי מאפשר לנו ליהנות מירוק תמידי בלי להשקיע מאמצים וטרחה. אין צורך לכסח ולהשקות. השצע הירוק שולט בכיפה בלי כל השקעה.

דשא סינטטי לגני ילדים

אכן, עוד ועוד גני ילדים בחרו לחפות את הרצפה בדשא סינטטי שמהווה פתרון נהדר. מצד אחד הדשא מציע את הרכות ואת המראה הנאה, ומצד שני הוא נשמר היטב לאורך זמן של שימוש מועיל, ואינו מצריך פעולות אחזקה והשקעה רבה. לא פלא שבגני ילדים רבים עושים שימוש בדשא סינטטי. זה פתרון נהדר וזמין שמאפשר לנו ליהנות ממשטחים נוחים ושימושיים.

התקנה מקצועית לשימוש מועיל

אם כי חשוב להתייחס לאופן התקנות דשא סינטטי. במידה ובחרנו להתקין דשא סינטטי חשוב מאוד לוודא כי חברה מקצועית שעוסקת בתחום מבצעת עבורנו את העבודה, ומתקינה לנו דשא איכותי ועמיד.