מהו פח שובך?

מהו פח שובך

בני האדם מייצרים זבל בכל יום שבו הם נמצאים על פני האדמה. גם אם ננסה לחסוך כמה שיותר בשימוש ממוחזר, עדיין ייווצר לכלוך, ואת הלכלוך הזה משליכים לפחי אשפה. ישנם סוגים רבים של פחי אשפה לזריקה של לכלוך, ובין אלה ישנו פח שובך.

ניתן לתלייה על הקיר

ממש כמו שובך של יונה, הייחודיות של פח שובך היא האפשרות שאיתה ניתן למעשה להתקין את הפח מן הסוג הזה על הקיר עצמו, במקום שזה יהיה מונח על הרצפה. הפחים מן הסוג הזה מגיעים בגדלים קטנים, ולכן הם מיועדים בין היתר להתקנה על הקיר לנגישות יותר נוחה בשל הגודל שאיתם הם מגיעים. כמובן שישנם דגמים עם אותה תצורת פתיחה בחלק העליון המגיעים גם במידות יותר נדיבות, ואת אלה כמובן, פחות מומלץ לתלות…                                

זריקה נוחה לפח אשפה

מה כל כך מיוחד בפח מסוג "שובך"? האפשרות לזרוק לכלוך אל תוך הפח מבלי לגעת בו בכלל. החלק העליון מסתובב על ציר מעלה ומטה, כך שניתן בקלות לרוקן משהו פנימה כאשר בשל משקלו ירד ואוטומטית מטה ופנימה אל תוככי הפח עצמו. זוהי שיטה מאוד וותיקה וישנה לזרוק זבל אל הפח, והמקום שבו רואים הכי הרבה פחים מן הסוג הזה הוא הפח שמיוחד לשירותים והשימוש הנוח עבור חדר של משרד קטן.

פח נוח בעלות הזולה

העלויות עבור פחי אשפה בשנים האחרונות רק הולכת וגדלה. רוב העלייה נובעת מהיות הפחים הללו חכמים מבחינה טכנולוגית, וזה טוב ויפה, אך מה עושים כאשר לא רוצים להוציא סכום כסף שכולל מאות של שקלים עבור פח אחד ויחיד? לשם כך ניתן לאתר דגמים באתר > http://www.promotion-il.co.il/ לא פחות נוחים לשימוש כמו פח שובך, שמגיעים עם תג מחיר צנוע בהרבה, עיצוב נאה ושימוש נוח למדי.

>אנשים התעניינו גם בטיפול בהצפת מים