שרוולון לזרועות לאחר ניתוחים : שאיבת שומן ומתיחת זרועות

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

פעולות כירורגיות מאפשרות לנו לשפר את המראה ואת הגזרה, ולהתמודד עם תופעות לא מחמיאות. ניתוח שאיבת שומן ומתיחת זרועות הינו ניתוח שנועד לאפשר למטופלים לשפר את הגיזרה ולשנות לטובה את מבנה הזרועות. הטיפול הינו כירורגי והתוצאות שלו מעולות. אך כמו כל טיפול פולשני יש כאבים, תופעות לוואי ותקופת החלמה.

אביזרים שמקדמים החלמה

שרוולון לזרועות לאחר ניתוח הוא אביזר מעולה שמקדם את תהליך הריפוי. כיצד? הוא מפעיל לחץ באופן אופטימאלי, מה שמרגיע את הכאבים ומשפר את התחושה. לצד זאת הלחץ משרת את התוצאות של הניתוח ומעצב את הזרועות בדיוק כפי שצריך. זה אומר שמי שעובר תהליך כירורגי של שאיבת שומן ומתיחת זרועות ימצא תועלת מרובה בשרוולון ייעודי שמקדם את הריפוי וגם משפר את התוצאות. מדובר בבשורה של ממש שמשלים את הטיפול ומועיל לו ביותר.

הנוחות של השרוולון

שרוולון לזרועות לאחר ניתוחים של שאיבת שומן ומתיחת זרועות הוא מוצר נוח מאוד לשימוש. הוא מתלבש על כל זרוע בנפרד, ומתחבר לאחר מכן מאחור. מה שאומר שניתן ללבוש אותו על הזרועות בנוחות רבה. העובדה שהלחץ מדויק מסביר שהוא נוח ומשפר את התחושה באזור ונותן למחלים את התמיכה בתהליך ההחלמה. בנוסף חשוב לציין כי השרוולון מיוצר מבד מנדף זיעה והוא נעים למגע. הוא דוחה התפתחות חיידקים וזיהומים ולכן מגן כראוי על האזור המנותח. המוצר ניתן לכביסה ידנית והוא שומר על המבנה שלו גם לאחר כיבוס לפי ההנחיות. חשוב לציין כי פלסטיקאיים מומחים ומובילים בארץ ובעולם מנחים את המטופלים שלהם להשתמש בשרוולון בימי ההחלמה מהניתוח. הדבר מקדם את הריפוי ומשפר את התוצאות של הניתוח. לתוצאות מעולות ולהרגשה טובה יותר בימים שאחרי הניתוח הצטיידו בשרוולון של חברת איסבלה.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »