לא מוצאים את עצמכם? למצוא את שירות הלקוחות של שופרסל אונליין זה קל

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אתם באמצע יום עבודה עמוס או שאתם סתם רוצים לבלות עוד זמן עם הילדים, כל מה שאתם עושים במקום זה הוא לטפל בסידורים לא חשובים. אם אתם סתם מחפשים את שירות הלקוחות של שופרסל אונליין בלי יותר מדי הצלחה, מחכים הרבה יותר מדי שעות בתור בלי מטרה, אנחנו שמחים לספר לכם על שירות חדש שהשקנו בניסיון ליצור עבורכם את החוויה הטובה ביותר שאנחנו יכולים ליצור. רצינו לאפשר לכם ליהנות מהחוויה של המתנה עבור שירות לקוחות שופרסל אונליין במקום שזה,יהפך למה שהוא יכול להיות בקלות, סיוט שלא נגמר יותר מדי מהר. 

אנחנו שמנו לנו למטרה כמה מטרות בסיסיות

הצבנו לעצמנו בדרך כמה מטרות בסיסיות שיאפשרו לנו לתת לכם את השירות הכי טוב שאנחנו יכולים לתת:

  • רצינו ליצור שירות אינטואיטיבי: כלומר, היה לנו חשוב לאפשר לכם למצוא את כל מה שאתם צריכים בקלות הרבה ביותר. 
  • לשים לכם לינקים אמינים: הרי אין דבר יותר מתסכל מלגלות שהלינק שקיבלתם לא באמת מאפשר לכם לקבל את מה שאתם צריכים לקבל מהשירות של שופרסל אונליין מה ששולח אתכם ישר להתחלה עוד פעם באופן מבאס. 

ליצור לכם שירות שמאפשר לקצר לכם את התהליך: המחשבה מאחורי המיזם של שירות בקליק הייתה פשוטה, מה אם ניצור מנוע חיפוש בו אתם יכולים לחפש בלי שום בעיה את שירות הלקוחות הרלוונטי עבורכם באופן מדויק? מה אם נקצר את משך הזמן המיותר אותו אתם אולי עתידים להשקיע במחקר במקום ביצירת קשר עם מי שאתם באמת צריכים. לכן, חילקנו לקטגוריות שונות את המספרים ואת הדרך ליצור קשר. פשוט כדי להקל עליכם את החיים.