משחקי פרסים של פעם כחלק מיום חברה

משחקי פרסים של פעם כחלק מיום חברה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

ימי חברה דינאמיים כוללים פעילות משותפת, חוויות ולעיתים תחרותית. כשמארגנים יום חברה, כדאי לגלות יצירתיות ולא לארגן עוד פעם עוד מאותו הדבר. כדי להפתיע את העובדים ולספק להם חוויה נפלאה, הרשו לנו להחזיר אתכם קצת אחורה בזמן. אם אתם רוצים להפיק יום חברה או יום גיבוש מלהיב במיוחד, קבלו את הרעיון הגדול הבא: מכונות פרסים של פעם. משחקים שמלהיבים לא רק את הצעירים אלא גם את היותר הבוגרים. חוויה נוסטלגית ודינאמית, בטעם של עוד. 

אווירת ארקייד תחרותית ותוססת 

אם אתם מאלה שעוד זוכרים את אווירת הארקייד התוססת, אתם לא צריכים אותנו כדי לספר לכם מהם משחקי פרסים של פעם. לכל הפחות, אתם מכירים את זה מסרטים קופתיים. אולי אתם עוד זוכרים את הימים שלפני סוני פלייסטיישן או אקס בוקס. ואתם זוכרים עד כמה עמדות המשחק, המכונות לשליפת בובות בעזרת מנוף או שולחנות המשחק השונים הלהיבו את כל החושים. את האווירה הזאת אתם יכולים להכניס היישר לתוך יום החברה המתקרב. 

להיסחף עם כולם, מהרגע הראשון 

לא משנה בני כמה העובדים או מהו הרקע שלהם, לכולנו כיף לחזור לזמן מה לתחושת הילדות. להיכנס לעולם שבו אין דאגות פרנסה, אין יעדים, אין מכירות, אפשר פשוט להיות עם החברים וליהנות. וזה בדיוק מה שאותם משחקי פרסים של פעם או הסימולטורים ומשחקי הארקייד נותנים. אפשר להשכיר אותם בשביל לאפשר לכל העובדים להיסחף ביחד, מהרגע הראשון. 

כאשר מזמינים כמה וכמה סוגים של משחקים או סימולטורים, כל אחד ימצא את מקומו. חלק מהמשחקים מתאימים לתחרות זוגית או לקבוצות. משחקים מסוימים מעמידים ראש בראש אדם מול מכונה. מה שבטוח – ההנאה מובטחת לכולם. 

למגוון נוסף של אפשרויות, היכנסו לאתר: https://arcadegames.co.il/

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »