שמנים, והסגולות הרפואיות שלהם

שמנים וסגולות רפואיות

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בוודאי שמעתם על הסגולות, ועל המעלות הרפואיות של השמנים. מטפלים טבעיים רבים ומעסים, משתמשים בשמנים טבעיים במהלך הטיפול. מה הסוד של השמנים? במאמר זה, נספר לכם על סודות השמנים.

מהם המעלות של שמנים אתריים?

מדוע המעסים והמעסות, אוהבים כל כך להשתמש בשמנים אתריים? ישנם סוגים רבים של שמנים אתריים. אך, ישנם תכונות משותפות לכולם: השמנים, יוצרים הרפיה של הגוף. הרפיה זו, מסייעת לגוף להשתחרר מכל מיני מתחים שהיו חבויים בו. אבל, לכל שמן יש תכונות רפואיות אחרות. כל שמן, עובד על חיזוק וריפוי של מערכות אחרות בגוף.

טיפול בצינון באמצעות שמנים

אפשר לטפל בצינון, ולחסוך הסתבכות בסינוסיטיס וברונכיט באמצעות השמנים. ישנם שמנים היוצרים פתיחה של סתימה באף. מומלץ לשים שמנים אלו במכשיר אינהלציה. אדי השמן המתערבבים עם אדי המים, יוצרים פתיחה של דרכי הנשימה באף.

שמנים – אמצעי קוסמטי לחיזוק השיער והעור

לחלק מהשמנים, יש מעלות בשמירה על עור הפנים והשיער. יש שמנים שמומלץ למרוח בעת נשירת שיער. שמנים אלו, מספקים לגוף את החומר החסר, ושגרם לנשירת השיער. לכן, תכשירים רבים לשיער יכילו תמציות שמנים טבעיים. ישנם שמנים אחרים המחדשים ומרעננים את העור. תכשירי קוסמטיקה רבים מופקים משמנים.

השמנים – רפואה לנפש

השמנים, אינם רק רפואה לגוף, אלא גם רפואה לנפש. לכל שמן, יש תחום אחר בתכונות הנפש לו הוא יוצר שיפור. המטפל, מתאים לכל מטופל את השמן אשר ישפר את הבעיה הרגשית שלו. ישנם שמנים המסייעים להרגעת מתחים. סוג אחר של שמנים מסייע בטיפול בדיכאון ובהיפוכונדריה.

שמנים – אמצעי להקלה וזירוז בחדר הלידה

תומכות לידה רבות, משתמשות בשמנים כאמצעי להקלה על היולדת מפני הצירים, וכאמצעי לזירוז הלידה. ישנם סוגי שמנים אשר מריחתם גורמת לזירוז של תהליך הלידה. סוג אחר של שמנים, יוצר הרגעה של צירי הילדה בעת העיסוי.

שמנים – לא רק לעיסוי

אפשר לקבל את המעלות הרפואיות של השמנים, לא רק על ידי עיסוי. ישנם שמנים מיוחדים עם מעלות רפואיות, המיועדים גם לאכילה שאפשר לרכוש כאן https://www.klilhateva.co.il. שמנים אלו נועדו לאכילה על ידי כך שמשמשים לטיבול סל סלט.