פעילות ODTEAM

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אם אתם מחפשים לערוך פעילות גיבוש לשבת חתן לכל המשפחה או לצוות הוראה או לכל צוות אחר הגעתם למקום הנכון!

אנחנו בחברת ODTeam מקיימים פעילויות ODT. ניתן לקיים את הפעילות הזו החל מגילאי 6 ומעלה.

במהלך הפעילויות תתמודדו עם מגוון משימות. המשימות שונות ברמות שלהן כך שהן יכולות להתאים לכל אחד ולכל קבוצה. באמצעות הפעילויות תוכלו ללמד את הילדים ערכים, עמידה מול אתגרים, שיתוף פעולה, תקשורת בין אישית, הקשבה ועוד. וכל זה בצורה כיפית ומהנה לצד יחס אישי והדרכה בידי צוות מיומן.

פעילות ODT לגיבוש

אם אתם רוצים להשקיע בעובדים שלכם? פעילות ODT היא דרך אידיאלית לפנק את העובדים שלכם ולשפר את היכולות שלהם בו זמנית. באמצעותן תוכלו לגבש את העובדים שלכם, ליצור חוויות משותפות וזיכרונות מתוקים.

לפעילות ODT לעובדים מספר יתרונות:

הן מתאימות לכל סוג עסק וארגון: בין אם אתם עסק קטן ומונים כעשרה עובדים או חברה של 30 עובדים תוכלו להנות מפעילות גיבוש בחיק הטבע. עצם היציאה מהמשרד ומשגרת העבודה הרגילה מאפשרת לעובדים שלכם להתרענן, להכיר זה את זה ולבלות זמן יחד. דבר שבעתיד יחזק את הקשר שלהם עם עמיתיהם.

בנוסף, פעילות גיבוש יוצרות צוות פרודוקטיבי ואינטימיות בין העובדים מה שלא מתאפשר הרבה פעמים בשגרה בזמן עבודה.

בנוסף, אפשר לראות שפעילויות גיבוש מחוץ למקום העבודה משפרת גם את היחסים בין המעסיק לעובדים שלו. ניתן לראות את העובדים בסביבה טבעית יותר, פחות לחוצה עם אווירה טובה. ההומור והחוויות החדשות יוצרות קרבה בין העובדים למנהלים ולרגע נדמה שהסטטוס קוו שקיים בעבודה נשבר.

אז אם אתם מחפשים פעילות מגבשת או סתם אטרקציה מגניבה לכל המשפחה אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח יחד אתכם לבנות עבורכם פעילות מגבשת ומהנה.