אבן בזלת

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

סלעי בזלת הן אבני הגינה המושלמות. הם יפים והם נראים נהדר בגינה. הן היו בשימוש על ידי אנשים רבים מאז עידנים וזו אבן טבעית שניתן למצוא בכל רחבי העולם.

מה זה אבן בזלת?

אבן בזלת היא סלע געשי שנוצר על ידי לבה מותכת ולכן אפשר לומר כי בזלת היא מינרל שנוצר בפעילות געשית. ניתן למצוא אותו בסוגים שונים של סלעים והוא משמש למטרות בנייה. ובדרך כלל זהו סלע בצבע כהה המגיע בצבעים שונים החל מחום-אפרפר ושחור ועד לחום-אדמדם בהיר. 

המילה בזלת מגיעה מיוונית עתיקה ופירושה ביצה והיא נגזרת מהשורש הפרוטו-הודו-אירופי שפירושו בוצי או בוץ.

הבזלת היא אבן אפורה ששימשה במשך מאות שנים לייצור אבני בניין וחפצים אחרים. הבזלת מורכבת משלושה מרכיבים עיקריים: הסלע, שהוא החומר הטבעי ממנו מגיעה הבזלת באופן טבעי, המים והאש. הסלע מכיל מינרלים כמו פלדספאר, קוורץ ונציץ. 

בעוד שחלק מאלה כן לא עומדים במבחן הזמן, אחרים יציבים ואפשר להשתמש בהם כדי ליצור חפצים כמו עמודים, אגרטלים ושימושים דומים אחרים. בזלת היא אבן טבעית זולה מאוד שניתן להשתמש בה בקלות ללא כל מאמצים בהצבתה.

מחפשים חנות סלעים ואבנים? מוזמנים לבקר >>>

מה עושים עם אבן בזלת?

אבן בזלת היא סוג של סלע המשמש בגנים. הוא משמש לריצוף, קירות תמך, מערכות ניקוז ופרויקטי גינון. הוא משמש גם כחומר דקורטיבי בעיקר בפרויקטי בנייה לחומרים טבעיים. זה יכול לשמש כחומר לפרויקטים של עיצוב גינות וגינון. 

סוג הסלע מורכב מתערובת של גרניט, קלציט ופלספאר. זה זמין בדרך כלל בגוונים שונים כמו לבן אטום בצבעים שונים או תערובות אפור בהיר המחקות דגימות אבן טבעית. ניתן לקבוע את הצבע לפי איכויות קליטת האור וההשתקפות של כל גרגר גביש סלע בנפרד.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »