איך לכתוב קורות חיים

איך לכתוב קורות חיים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

קורות החיים משמשים גשר בינכם לבין המגייס הפוטנציאלי. מכאן שלא ניתן לזלזל בחשיבותו של קורות החיים וצריך להבין איך לכתוב קורות חיים. לכן, כדי ליצור את הרושם הראשוני, הכרחי שקורות החיים שלכם יבלטו מעל המועמדים האחרים. זכרו; זה תלוי רק בכם.

איך לכתוב קורות חיים |

קורות החיים מגיעים לשולחן מנהל העבודה הרבה לפניכם: כן, לפני שאתם מגיעים למשרד לצורך ראיון, קורות החיים שלכם עושים זאת לפניכם.

באופן כללי, כל חברה מבקשת קודם את קורות החיים, הם עוברים על העבודה שביצעתם עד כה ואם זה תואם את הדרישות שלהם, זכיתם. קורות חיים שכתובים היטב, עושים עבורכם חצי מהעבודה.

לפיכך חשוב מאוד שיהיה לכם קורות חיים מובנים ותמציתיים, כדי לגרום לרושם הראשוני לעבוד בשבילכם ולעזור לכם להתקבל למקום העבודה החדש.

קורות חיים מספרים עליכם |

קורות חיים מדברים רבות עליכם כמקצוענים. כתוב בהם מה עשיתם בעבר, מה אתם עושים בהווה ולאן בדיוק אתם מעוניינים להתקדם.

תארו לעצמכם פיסת נייר קטנה שמדברת עליכם כל כך הרבה כולל על העבר, ההווה והעתיד שלכם. זה לא נשמע מדהים? אך זכרו את הסיפור הזה על העבר, ההווה והעתיד שצריך להעביר בתמצות על הכתב. אחרת הם יאבדו עניין.

רושם ראשוני מהיר |

בטח שמעתם על האמרה ש"אין שני לרושם ראשוני". זה הולך טוב גם עם קורות החיים. בחלק הארי של קורות החיים, אם היתרונות שלכם יבלטו מספיק, תוכלו להיות בטוחים שהרושם הראשוני שלכם יעשה את שלו.

המראיין, ככל הנראה, יתעלם מקורות חיים הכוללים טקסט כבד וקשה לקריאה. אז עכשיו אתם מקבלים את הטיפ איך קורות החיים שלכם לא צריכים להיראות. נסו לשמור על פשטות, קלילות ועיצוב נעים ונוח לקריאה.

עגילים לתינוקות

איך לבחור עגילים לתינוקות

אין כמו עגילים לתינוקות קטנטנות. כמה חמוד זה לראות תינוקת זעירה בעגלה כשלאוזניה התכשיט הראשון שלה שמעניק לה את המראה הנשי המובהק – העגילים. ישנה

קרא עוד »