איך לבחור נכון מידה לשעון?

שעון יד

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

לא מעט אנשים מוצאים את עצמם מבולבלים בעת שהם ירצו לרכוש שעון. מהו הגודל המתאים להם? מהי המידה הנכונה? האם בכלל הגודל חשוב כאן? אז איך לבחור נכון מידה לשעון?

לרכישת שעונים בקרו באתר שלנו: https://christianpaul.co.il/

מהם הפרמטרים החשובים ביותר?

בעת בחירת מידה לשעון יש להתייחס לכמה וכמה פרמטרים, כגון: קוטר השעון, עוביו, יש לבדוק עד כמה הרצועה היא רחבה, חומר הגלם ממנו היא עשויה, כך תדעו טוב יותר לבחור את המידה הנכונה עבורכם.

מהו קוטר השעון?

זהו אולי הפרמטר החשוב ביותר בעת רכישת שעון במידה הנכונה. בדרך כלל הגודל ינוע בין 35 ועד 45 מ"מ. שעונים שהקוטר שלהם הוא מעל 45, נחשבים לשעונים גדולים. לרוב קוטר קטן ינוע בין 38 ועד 42 מ"מ, וקוטר גדול ינוע בין 44 ל 46 מ"מ.

מה צריך למדוד?

בכדי שתוכלו לבחור מידה נכונה של שעון, רצוי ביותר לבדוק את היקף פרק כף היד, כך תוכלו לדעת טוב יותר מהו הקוטר המתאים לכם. במקרים בהם היקף פרק כף היד הוא 15 ס"מ למשל, יתאים לה קוטר של 38 מ"מ לערך.

הרצועה של השעון

לרצועה יש חשיבות רבה, במיוחד לחומר הגלם ממנו היא עשויה. יש רצועות גמישות ונמתחות ויש כאלה שהן מדויקות. אם בחרתם ברצועה מעור, השעון יראה דק יותר, אם בחרתם ברצועה העשויה ממתכת, השעון יראה כבד יותר, זאת למרות שמדובר בשני שעונים בעלי אותה המידה. הדבר החשוב ביותר הוא מדידת פרק כף היד. 

לרכישת רצועות עור לשעונים >>>

בחירת מידה באמצעות האינטרנט

כמובן שתוכלו לרכוש אונליין שעונים המתאימים לפרק כף היד שלכם, שם מוצגים כל הפרטים אודות היקף השעון עצמו, היקף הרצועה, הקוטר, וכך תוכלו בקלות לבחור שעון המתאים באופן מושלם לפרק כף ידכם.

איך לייצר הכנסה נוספת?

כדי לייצר הכנסה נוספת מהבית אתם צריכים להבין כמה דברים חשובים. ראשית, האינטרנט בתחילת דרכו הוא לא מה שהוא היום ולכן, כל ההצעות על התעשרות

קרא עוד »

סגנונות של צמידים לנשים

אם אתם מחפשים צמיד לנשים שאתם אוהבים, אתם בוודאי יודעים שכיום יש היצע גדול ביותר של צמידים ועל כן, בהחלט לא קל למצוא את הצמיד

קרא עוד »