כל כמה זמן עושים טיפול נגד תולעת הפארק לכלב?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

תולעת הפארק הינה תולעת קטנה אך מסוכנת ביותר. היא עלולה לפגוע בכלב שלכם ולגרום גם למוות. על כן חשוב לבצע טיפול נגד תולעת הפארק, מה שימנע מהכלב שלכם לחלות ולהיפגע מהתועלת הזו.

טיפול שגרתי כנגד תולעת הפארק

במידה והכלב נפגע מתולעת הפארק – התוצאות עלולות להיות חמורות. ומה שהכי מפחיד כאן זה שאין טיפול מתאים לכך. מה שאומר שצריך להיות חכמים מראש ולמנוע את הנזק הזה מבעוד מועד. כיצד? בעזרת זריקה ייעודית אשר מזריקים לכלב אחת לשלושה חודשים. למעשה זה לא חיסון אלא טיפול מונע אשר ירחיק את הסכנה מפני הכלב שלכם. כמובן שחשוב מאוד לזכור לבצע את הטיפול הזה באופן קבוע, ללא דילוגים. שכן במצב בו הכלב שלכם אינו מכוסה ולא מוגן, הדבר עלול להיות מסוכן והרה אסון.

לקבל המלצות מוטרינר מוסמך

כדי להיות בטוחים שאתם מגנים על הכלב ומונעים מצבים של פגיעה בו, חשוב לכם להיות מלווים עם וטרינר מקצועי ומוסמך שיכיר אתכם ואת הכלב שלכם. הוא ידריך אתכם באשר לטיפולים הנדרשים וכן לגבי החיסונים שיש לתת לכלב. למעשה, זו צורת החיים המומלצת והנכונה על מנת לשמור על חיי הכלב ואיכות החיים שלכם. כך חוסכים סכנות ומגנים על הכלב שלכם מפני נזקים.

להיות בטוחים שהוא מוגן

חשוב כל כך להיות בטוחים שאתם עושים כל מה שצריך למען בטחונו ושלומו של הכלב שלכם. כי כאשר מגלים מאוחר מידי שהכלב נחשף לנגיף, לתולעת הפארק או לכל מחלה אחרת – לא תמיד יש הרבה מה לעשות כדי להציל את הכלב מפני המחלה בה הוא חלה. ימים של סבל או מצוקה עלולים להיות גם מסוכנים.למידע נוסף בנושא חיסונים לכלבים באנימלסנטר