כמה עולה הרכב לקבלת פנים – יצאנו לבדוק!

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

הרכב מוזיקלי מספק את אחת הדרכים היפות והאהובות לקבל את פני האורחים האירוע, אבל כדי להבין אם זה בכלל מתאים לאירוע שלכם, יצאנו לבדוק, כמה אתם צפויים לשלם עבור התענוג.

הרכב מוסיקלי לקבלת פנים – ממה מורכב המחיר?

מחיר הרכב לקבלת פנים יכול להתחיל ב 1000 ש"ח ולעלות משם לכמה אלפי שקלים עבור השירות. למרות מחירים נמוכים באופן מפתה, חשוב לבחון ממה מורכבת בדיוק הצעת המחיר ולמה המחיר כל כך נמוך. 

כדי להיות בטוחים, מומלץ ללכת לראות ולשמוע את ההרכב שאתם רוצים להזמין, כדי להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

אז ממה מורכב המחיר?

  1. מיקום – אם האירוע שלכם ממוקם הרחק ממרכז הארץ, ייתכן שהמחיר יהיה מעט יותר יקר (בטווח של 200 ש"ח בערך) בגלל הנסיעה הארוכה. לכן, כדאי לבדוק אם יש הרכב מוסיקלי באזור שבו מתקיים האירוע.
  2. זמן הנגינה – אם אתם צריכים הרכב לקבלת פנים בלבד, המחיר צפוי להיות נמוך יותר מאשר עבור הרכב שמנגן לכל אורך האירוע.
  3. אם יש לכם אירוע גדול, במתחם גדול, עם משתתפים רבים, כנראה תצטרכו גם מערכת הגברה, שיכולה להעלות את מחיר השירות באופן משמעותי, אלא אם מקום האירוע מספק גם ציוד הגברה.
  4. איכות הנגנים של הרכב ג'אז לקבלת פנים– ככל שהנגנים בהרכב מקצועיים יותר, כך תוכלו לקבל איכות גבוהה יותר של נגינה ולספק לאורחי האירוע הנאה ברמה אחרת, אבל קחו בחשבון שזה חלק מהמחיר.

לסיכום, בחירה של הרכב לקבלת פנים צריכה להתבסס על הרבה יותר מאשר המחיר ולכן, ,חשוב לשמוע את ההרכב בהופעה ולבדוק ממה בדיוק מורכב המחיר שלכם, אולי אפילו תמצאו דרך להוזיל עלויות בלי להתפשר על האיכות. רוצים מידע נוסף והצעה משתלמת? צרו איתנו קשר!

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »