ציוד לק ג'ל

שיתוף פוסט:

לק ג'ל הוא סוג של לק הנמרח באמצעות חומר דמוי ג'ל. לק ג'ל לרוב מורחים על ציפורניים טבעיות, אך ניתן למרוח אותו גם על ציפורניים מלאכותיות.

ישנם סוגים שונים של ציוד שתוכלו להשתמש בהם למריחת לקים ג'ל החל ממכשיר שיוף לציפורניים, בסיסים, טופים, אבקות, מכחולים, מנורת UV לייבוש הלק ועוד.

כל מה שצריך לדעת על לק ג’ל

לק ג'ל הוא אחד ממגמות היופי הצומחות ביותר בשנים האחרונות. זה צבר פופולריות בקרב צרכנים שרוצים דרך מהירה וקלה לעשות את הציפורניים שלהם מבלי לבלות שעה או יותר במספרה. לק ג'ל ניתן למרוח תוך דקות ספורות, מה שהופך אותו לאופציה אטרקטיבית עבור אלו עם לוחות זמנים עמוסים.

כיום יותר ויותר נשים בוחרות לעשות לק ג’ל במכונים מאחר ומדובר באופציה קלה שמחזיקה זמן רב. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של לק ג’ל של מבחר מותגים. כל מותג מציע מעל אלף גוונים, לצד אבקות, חתימות וקישוטים שניתן להוסיף לציפורניים.

בנוסף, לק ג'ל הוא סוג של לק הנמרח באמצעות חומר דמוי ג'ל ומתייבש במנורת לד. לק ג'ל מציע גמישות רבה יותר מאשר לק מסורתי. הוא מחזיק מעמד זמן רב יותר, ניתן להסרה בקלות, ואינו נהרס בקלות כמו לק רגיל.

איפה אפשר לקנות ציוד לק ג'ל?

יש מגוון חנויות שמתמחות בטיפוח ויופי בהם תוכלו לקנות לק ג’ל וציוד ללק ג’ל. בחנויות שמתמחות בציוד ללק ג’ל תמצאו בדרך כלל: מכונת לד לייבוש הלק, מכשיר לשיוף ציפורניים והסרת הג’ל, מכחולים ומברשות, אבקות, קישוטים לציפורניים, טופים ובסיסים, פצירות, מספריים ועוד.

מלבד זאת את כל הציוד הנ”ל ניתן גם להשיג באתרי מסחר הגדולים: אמזון, איביי, אלי אקספרס ועוד.

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »