גירושין בעקבות בגידה של הבעל – איך מתנהלים במצב זה?

גירושין בעקבות בגידה של הבעל

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

קורה לצערנו לא פעם כאשר בני זוג שהתחילו את חייהם בתרועה גדולה ובשמחה פורצת גבולות מוצאים את עצמם בסיטואציות קשות ומורכבות המובילות אותם לקראת פירוק החבילה. אלו יכולים להיות סתם כך חילוקי דעות ברמה שאין להם כל אפשרות להגיע לפשרה וזה גם יכול להיות במקרים חמורים הרבה יותר כמו לדוגמא בגידה של הבעל או של האישה.

איך מתנהלים במצב של גירושין בעקבות בגידה של הבעל? האם פונים לרבנות? אל עורך דין או אולי טוען רבני הוא הכתובת? אז אנחנו כאן על מנת לעשות לכם מעט סדר בעניין.

טוען רבני שמייצג ומכיר את הדין העברי

חשוב לדעת כי עורך דין לומד ומתמצא בעיקר בדין האזרחי. כלומר הוא לא תמיד מכיר את הדין העברי והא גם לא מכיר את ההלכה ואת כל מה שמרכיב את הדין ההלכתי. ידוע וברור כי כל מי שנישא ברבנות אמור גם לבצע את הגט באמצעותם. טוען רבני הוא זה שיידע לעשות את זה בצורה הכי נכונה גם מבחינת הדין העברי.

טוען רבני עם ניסיון

חשוב לדעת כי לא כל מי שטוען לכתר והוא עוסק כטוען רבני הוא זה שאכן ייטיב לייצג אתכם נאמנה. יש יותר מידי פרטים וסעיפים אשר רק איש מקצוע שכבר צבר ניסיון יהיה מסוגל לבצע את המשימה בצורה הכי טובה ללקוח שלו.

על כן, כאשר אתם פונים לחפש טוען רבני, חשוב שתשימו לב לנתון הזה ולרמת הניסיון של אותו איש מקצוע, כי רק כך תוכלו להיות בטוחים שאכן הגעתם אל הכתובת הנכונה. ראו לדוגמה יהודה אבלס טוען רבני!

ואם אתם בכל זאת מבקשים להתעקש על עורך דין, כדאי שתדעו שלא פעם עורכי הדין פונים לבקש את עזרתם של הטוענים הרבים בידיעת המשפט העברי וההלכתי.