עיצוב שפתי הפות

עיצוב שפתי הפות

שיתוף פוסט:

לצד ניתוחים פלסטיים נפוצים שכבר הפכו לשגרתיים כמו תיקון צורת האף, גודל החזה, עיצוב הישבן ועוד עולה מספרם של הניתוחים הקוסמטיים הווגינליים. לצד סיבות בריאותיות לביצוע ניתוחים אלה, יש גם סיבות קוסמטיות הקשורות בעיקר לביטחונן העצמי של הנשים, בכל הקשור לאיברים האינטימיים שלהם.

ניתוח לביו פלסטיקה

עיצוב שפתי הפות הפנימיות והחיצוניות מאפשר תיקון של מומים מולדים כמו שפתיים שאינן סימטריות או שפתיים גדולות ובולטות. נשים הסובלות מכך מתלוננות על אי נוחות בעת קיום יחסי מין, דימוי גופני נמוך, או חוסר נעימות כשהן לובשות בגדים צמודים, בגדי ים ובגדי ספורט. במקרים חריגים שפתיים חיצוניות בולטות יכולות להפריע במהלך פעולות ספורטיביות כמו ריצה או רכיבה בשל החיכוך המורגש.

מהלך הניתוח

ניתוח אסתטיקה וגינלית ועיצוב שפתי הפות מתבצע בעזרת חיתוך והסרה של הרקמות הבולטות של שפתי הפות. יש כמה טכניקות לביצוע הליך זה והמתקדמות שבהן מותירות צלקת מינימלית והניתוח כמעט אינו מורגש. אורך הניתוח הוא כשעה ואינו מצריך אשפוז. נשים רבות מעדיפות הרדמה כללית לצורך הניתוח אך למעשה אפשר לבצע ניתוח זה גם בהרדמה מקומית בלבד.

אחרי הניתוח

ההחלמה מהניתוח היא אינדיבידואלית והנפיחות יכולה לרדת תוך שבועיים לחודשיים. ההמלצות הן להימנע מקיום יחסי מין ומשימוש בטמפונים כדי לתת לאזור להחלים, לתפרים להגליד ולמנוע רגישות מיותרת. לאחר ההחלמה מדווחות רוב הנשים על שיפור ביחסי המין, על ביטחון עצמי גבוה יותר ושיפור בדימוי העצמי. עם זאת, במקרים חריגים עלולה להיות פגיעה בעצבים באזור.

חשוב לדעת

פעמים רבות נשים אינן אובייקטיביות לגבי גופן ונדרש ייעוץ מקצועי ואמין כדי להמליץ האם קיים צורך אמתי בניתוח. הניתוח אומנם אינו מסובך אך יש סיכונים שונים כמו בכל ניתוח. 

המידע באדיבות אתר https://limedik.co.il/ 

מוצרי ציפורניים

טיפוח הוא דבר מאוד חשוב, לא רק לנראות, אל גם לבריאות. כאשר אנחנו מטפחים את גופנו וגם דואגים לו, זה אומר שאנחנו מקפידים שהוא תמיד

קרא עוד »

מה תלמדו בסדנת כתיבה?

הסדנה מיועדת לכותבים שרוצים ללמוד עוד על הענף ועתידו. הסדנה תהיה קורס כתיבה אינטנסיבי בן שלושה ימים שיכסה את כל יסודות הכתיבה עבור אפליקציות אינטרנט

קרא עוד »

מי נחשב אומן על חושי?

בעבר לא היו לנו כלים לנתח את תפקודי הגוף. כיום, יש לנו הרבה טכנולוגיות שיכולות לעזור לנו להבין טוב יותר את הגוף שלנו. ישנן טכנולוגיות

קרא עוד »