דרמה רולר לשיער – האם זה אפקטיבי?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מינוקסידיל ופרופיסיה אלו הן התרופות הנפוצות ביותר לגברים המתמודדים עם הקרחה, אך בשנים האחרונות הפופולארית של דרמה רולר לשיער עולה, וכך ניתן למצוא יותר גברים שבוחרים לעשות שימוש בסיכות הללו במטרה לדקור את עור הקרקפת, מתוך תקווה שזה עשוי לעזור עם צמיחה.

אם בוחרים לבדוק מחקרי עבר, מגלים כי שימוש בדרמה רולר הביא להגברה בצמיחת השיער בקרב גברים שסבלו מהקרחה, וזאת לאחר תקופה קצרה יחסית. אמנם בעבור גברים רבים התוצאות אינן מספיקות בתור טיפול בודד, אך לצד זאת חשוב לזכור שזה יכול להיות אפקטיבי עם משלבים טיפולים נוספים.

מעודד צמיחה של שיער חדש

ראשית כל, חשוב להדגיש שכאשר בוחרים לעשות שימוש בדרמה רולר, יש להקפיד על חיטוי, וזאת כדי למנוע זיהום. לרוב ניתן לחטא עם אלכוהול ולאחר מכן עם מים חמים. בכל אופן, כדי להגיע לתוצאות משמעותיות, יש לעקוב אחר פרוטוקול ברור לפי עצתו של דרמטולוג.

יש אסטרטגיות שונות לשימוש בדרמה רולר לשיער / דרמה רולר לפנים כדי להגיע לתוצאות אופטימליות, והרי שאם אתם לא כל כך בטוחים איך לגשת לזה, יהיה כדאי לכם להתייעץ עם גורם רלוונטי שיוכל לעזור לכם ולעשות כל מה שצריך על מנת להעניק לכם ייעוץ במקרה הזה ולעזור ככל שזה רק נדרש. זה ללא ספק יהיה חיוני.

פנו אל דרמטולוג לבחינת הטיפולים הרלוונטיים

כדי שתוכלו לקבל חוות דעת מקצועית ולדעת היטב מה אתם יכולים לעשות במצב שלכם, יהיה כדאי לכם לפנות אל דרמטולוג על מנת שהוא יוכל לבדוק את מצב השיער שלכם ולהציע לכם טיפולים רלוונטיים. זה בוודאי משהו שיוכל לאפשר לכם לדעת בצורה מדויקת יותר איך זה יהיה נכון שתפעלו כדי לטפל בשיער שלכם, והאם דרמה רולר לשיער יוכל להתאים לכם.