לוח משימות יומי לילדים

לוח משימות יומי לילדים

שיתוף פוסט:

לילדים החמודים שלנו אין בדרך כלל מזכירה, אלא אם כן קוראים לה אמא… אבל גם לאמא יש לא מעט מטלות על הראש, היא לא יכולה לזכור הכל, ולכן גם רצוי שהילד ילמד לקחת על עצמו אחריות, בהתאם לגיל שלו. לוח משימות יומי לילדים יכול לסייע לו בארגון וסדר, רשימת מטלות, משימות, שיעורי בית, חוגים ועוד.

מהו לוח משימות יומי לילדים?

כאן אנו מדברים על לוחות עשויים משעם שהוא חומר רך, וניתן לנעוץ בהם בקלות פתקים או הודעות, אשר יזכירו לילדכם מתי הוא צריך לעשות שיעורי בית, מה המורה אמרה להביא למחר, האם הוא צריך להתכונן למבחן, מתי קבע ללכת עם חבריו לסרט, וכל דבר אחר הקשור לשגרת היומיום שלו שהוא עלול לשכוח ולפספס. 

על לוח השעם ניתן לנעוץ פתקים בכל מיני צבעים, למשל פתקים כחולים יהיו קשורים לבית הספר, פתקים ירוקים לחוגים, וכן הלאה.

משטחי שעם רכים

משטחי שעם רכים מתאימים להיות לוח משימות יומי לילדים, כל שיהיה עליהם לעשות הוא לנעוץ בשעם הרך פתקים עם תזכורות, אך לא רק, גם ציורים שהוא צייר, תמונות, וכל דבר אחר הקשור לעולם התוכן שלו.

מכיוון שמדובר בילדים ולא תמיד הם זהירים ויודעים לשמור על חפצים, מומלץ לרכוש בעבור הילד לוח שעם איכותי המיוצר ע"י חברת מותג עולמית. זהו לוח משימות יומי לילדים המיוצר באמצעות טכנולוגיות חדישות, מחומרים חזקים ועמידים. חומר השעם הינו עבה במיוחד, וכך יהיה זה קל יותר לנעוץ פתקים או להסירם.

מגוון לוחות למשימות

זאת ועוד, ניתן למצוא באתר >> Only Boards אצלם קיימים מגוון לוחות במבחר גדלים, לתלות אותם בחדר הילדים, חלקם בעלי מראה טבעי וחלקם מצופים בבד צבעוני. סוג שעם זה גם איננו מתפורר, והוא יוכל לשמש אותם לאורך שנים.

מוצרי ציפורניים

טיפוח הוא דבר מאוד חשוב, לא רק לנראות, אל גם לבריאות. כאשר אנחנו מטפחים את גופנו וגם דואגים לו, זה אומר שאנחנו מקפידים שהוא תמיד

קרא עוד »

מה תלמדו בסדנת כתיבה?

הסדנה מיועדת לכותבים שרוצים ללמוד עוד על הענף ועתידו. הסדנה תהיה קורס כתיבה אינטנסיבי בן שלושה ימים שיכסה את כל יסודות הכתיבה עבור אפליקציות אינטרנט

קרא עוד »

מי נחשב אומן על חושי?

בעבר לא היו לנו כלים לנתח את תפקודי הגוף. כיום, יש לנו הרבה טכנולוגיות שיכולות לעזור לנו להבין טוב יותר את הגוף שלנו. ישנן טכנולוגיות

קרא עוד »