קונה כל סוגי הרכבים מה יוצא לו מזה?

קונה רכבים מושבתים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בשנת 2020 ירדו מכבישי ישראל 227,000 רכבים. בשורה טובה למי שמודאג מהמצב האקולוגי בכדור הארץ. אז זהו, שיש בשורה פחות טובה.

עדיין צפוף מאד על הכביש עם 316,000 רכבים חדשים בשנת 2020 שהם  פי 1.4 מאלו שירדו.

עבור מי שקונה רכבים ברמת גן אשר ירדו מהכביש, מספר הזהב הוא 227 אלף וגם שם צפוף לא פחות, כי יש היום הרבה מתחרים על הטוטאל- לוסט שלכם והם יקנו את כל סוגי הרכבים שרק תציעו להם, בכל מצב, בכל צבע, עם כל קילומטראז ובכל שנתון. הם יקנו רכב מושבת או רכב נוסע שכבר אינו בטיחותי, מבחינתם אם מדובר ברכב – הם קונים. זה הקריטריון היחיד.

לרוב, הרכבים הנרכשים מגיעים למגרש גריטה או לחלקי חילוף. האדם שרכש מכם את הרכב משלם לך סכום זעום יחסית, כשווי הרכב במצבו us is ומוכר את חלקי החילוף השמישים שלו. כשאין לו חלקי חילוף שמישים למכור, הרכב יעבור לגריטה ושם המתכת שלו תעבור מיחזור.

ביטול רישום לרכב שירד מהכביש

ככל שלא ביצעתם העברת בעלות ובכוונתכם להוריד את הרכב מהכביש, מומלץ שתבצעו ביטול רישום לרשיון הרכב.  אם יש עיקול, חוב, שיעבוד או מגבלה אחרת עליכם להסיר אותה. ללא הסרת המגבלה לא תוכלו לבטל את רישום הרכב. כמו כן, חשוב שתסירו את לוחית הרישוי ותשמידו אותה.  באתר משרד התחבורה מופיע המדריך המלא כיצד לעשות זאת והשירות ניתן ללא עלות.

אם החלטתם למכור את הגרוטאה שלכם למישהו אשר קונה כל סוגי הרכבים , אל תופתעו כשיאמר שהוא מביא מזומן ובא לקחת את הרכב ואל תמסרו את הרכב מבלי שביצעתם העברת בעלות כדין.

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »