3 המלצות לערכות מדע לילדים

צעצועי עץ לילדים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

ילדים אוהבים לחקור ולגלות דברים חדשים, במיוחד כאשר תהליך החקר והלמידה מתבצע באופן עצמאי בדרכים יצירתיות ומהנות. כדי שהילדים יוכלו ללמוד כמה שיותר דברים וכך לפתח את הסקרנות והחשיפה לכל המתרחש סביבנו, מומלץ להעניק להם את אפשרות הלמידה באמצעות ערכת מדע ייעודית לילדים. בחנויות המשחקים ניתן למצוא מגוון ענק של ערכות מדע לילדים, ולכן במאמר הנוכחי נתרכז בשלוש ערכות מומלצות שכל ילד יאהב וכמובן ילמד מהן המון.

מעבדה לניסויים בכימיה

כיצד הר געש מתפרץ? מה קורה כשמערבבים יחד כמה חומרים? מהו בכלל קרח יבש ואילו אפקטים מגניבים הוא עושה? לילדים יש הרבה שאלות על דברים מיוחדים ומסקרנים, וכדי שהם יוכלו להכיר את תהליכים כימיים שונים, מומלץ שיבצעו ניסויים מדליקים בעצמם עם ערכת משחק בסגנון מעבדת כימיה. בערכה זו כלולים אביזרים ייעודיים לביצוע ניסויים שונים כמו משקפי מגן, מבחנות, פינצטה, כלי מדידה של מעבדות ועוד אביזרים שיאפשרו להם לבצע ניסויים בבטחה ולגלות דברים חדשים.

למידה וחקר גוף האדם

לגוף האדם יש מגוון איברים כשלכל אחד מהם יש תפקיד מהותי בפעולה התקינה של הגוף, וכדי שהילדים יוכלו ללמוד על תחום מרתק זה לעומק כדאי שיתנסו בערכת מדע החוקרת את גוף האדם, פעולתם של האיברים השונים בגוף, ניסויים מדליקים של חמשת החושים שיש בגוף האדם, חקר ולמידה על מבנה הגוף ועוד נושאים מעניינים וכיפיים לניסוי ולמידה עצמית שניתן לעשות עם ערכת המדע.

מחפשים צעצועי עץ לילדים? בקרו באתר שלנו >>>

תצפית ולמידה על הירח והכוכבים

לילדים שאוהבים להסתכל על השמיים במיוחד בשעות הערב כאשר יוצאים כוכבים וירח, כדאי לסייע להם לחקור את עולם האסטרונומיה עם ערכת מדע ייעודית שתאפשר להם להסתכל על הירח מבעד לטלסקופ, לחקור את מערכת הכוכבים וללמוד דברים מרתקים וכיפיים על הנעשה בשמיים. 

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »