איזו החלקת שיער הכי כדאי לעשות

איזו החלקת שיער הכי כדאי לעשות

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

השיער הגלי שהיה השיער הכי מרשים בשנות השבעים והשמונים, הפך למשהו שנשים רבות מבקשות להיפטר ממנו. כוכבות הוליווד רבות שהיו ידועות בשיער הגלי או המתולתל, הפכו אז בין לילה לבעלות שיער חלק…

למעשה נשים רבות מבקשות היום ליהנות משיער חלק, ארוך ושופע והן מבקשות להעלים כל זכר לתלתלים ולשיער הגלי שלהן.

עם הביקוש שעלה, נוצרו שיטות חדשות כאשר כיום עומדות בפנינו כמה וכמה שיטות מנצחות המצליחות להתגבר גם על שיער בעייתי וקשה.

איזו שיטה הכי טובה?

אז כאן אין לנו ממש תשובה ברורה ואחידה. אף פעם אי אפשר להתאים שיטה בלעדית שתתאים לכולן ולכל סוגי השיער. התאמת השיטה להחלקת השיער אמורה להיעשות על ידי איש מקצוע המכיר היטב את תחום ההחלקות והוא זה שידע להתאים את השיטה הנכונה לשיער הנכון. באתר https://www.davisbitton.com/ תוכלו למצוא מקצוענים בתחום.

חשוב לשים לב כי ישנם הבדלים בין שיער בתולי – כלומר שיער שלא עבר מעולם כל תהליך או חשיפה לחומרים כימיים לבין שיער פגום, שיער יבש או שיער שכבר עברו עליו כמה וכמה תהליכים כימיים.

נכיר מעט את סוגי ההחלקות האפשרויות.

החלקה יפנית

ההחלקה היפנית היא נחשבת כיום ההחלקה הכי פופולארית והכי מבוקשת בשוק. החלקה זו מתבצעת באמצעות רכיב ייחודי המכונה – ציסטיאמין. מדובר בחומר המשמש כחלבון המשקם את סיב השערה במיוחד אם השיער הוא פגום, יבש או שבור.

יוקוסיסטם הוא היצרן הפופולארי בעולם והוא מציע שני סוגים של החלקות המתאימות למגוון גדול של סוגי שיער.

  • החלקת שיער H1 H2– זוהי החלקה מרוכזת המתאימה לשיער טבעי, לשיער מרדני וחזק ולשיער אגרסיבי.
  • החלקת שיער S1 S2 – זוהי החלקה המיועדת לשיער פגום, צבוע או עדין. היא מיועדת לשיער בעייתי וקשה עם מינון נמוך ועדין של רכיבים המשקמים את מבנה השערה מבפנים כלפי חוץ.

החלקת קרטין –

היא מתאימה לנשים שכבר ביצעו תהליכים כימיים שונים בשיער.

החלקת צרפתית –

מדובר בהחלקה מעולה אשר אף היא מזינה את השיער ומעניקה לה שכבת הגנה תוך שהיא פותחת את התלתלים ומעניקה לשיער מראה טבעי ורך.

ההתאמה – זהו הסוד להחלקה המוצלחת.

החלקות אורגניות איכותיות

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »