גשם מטפטף על העורף: פעילויות חורפיות לילדים

פעילויות חורפיות לילדים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בעוד שבמהלך ימי הקיץ, אנחנו יוצאים עם הילדים לטיולי טבע, נהנים מחופי הים ומבלים בשלל אטרקציות שונות, בחורף המצב אינו כך. הגשם, הקור והרוחות גורמים לרבים מאיתנו להסתגר בבתים, מה שמוביל לכך שהילדים משועממים רוב היום ובשל כך נצמדים למסכים. מה עושים? ריכזנו בעבורכם כמה רעיונות לפעילויות חורפיות וחמימות.

פעילויות לילדים קניונים

במהלך חודשי החורף אנחנו מחפשים פעילויות שמתקיימות בחללים סגורים, וזה בדיוק סוג הפעילות שניתן למצוא בקניונים. בין אם אתם מחפשים פעילות לילדים באשדוד ובין אם פעילויות בחיפה, הרי שמיטב הקניונים דואגים לשלל פעילויות לילדים ברחבי הקניון, החל מפעילויות יצירה ועד להצגות. ומה עוד יותר טוב? שבדרך כלל מדובר בפעילויות חינמיות.

משחקיות מקורות

מתי לאחרונה לקחתם את הילדים לפעלתון או לבבילון? ובכן יש לא מעט משחקיות מקורות ברחבי הארץ, כך שהן ללא ספק מתאימות לפעילות חורפית עם ילדים. ניתן למצוא משחקיות שפועלות באופן עצמאי, וניתן למצוא משחקיות בתוך הקניונים ומרכזי הקניות השונים בארץ.

טורניר באולינג

אם תרצו לבלות זמן איכות משפחתי, ללמד את הילדים שיעור או שניים על תחרותיות, וליהנות ממשחק מהנה במיוחד – גשו למתחם הבאולינג הקרוב לאזור מגוריכם. תוכלו לערוך טורניר משפחתי חווייתי, ואפילו להעניק פרסים לזוכים. ומה יכול להיות מתמרץ בעבור הילדים? פטור מסידור החדר למשך שבוע.

יצירה ומלאכה

בימים בהם הגשם דופק על החלון, ולא ניתן לצאת כלל מהבית, תוכלו ליהנות יחד עם הילדים מפעילויות יצירה ו DIY. לשם כך, יש לדאוג מבעוד מועד לחומרי יצירה ביתיים, ולרכוש בריסטולים, דבק לבן, פייטים, חימר קל, פלסטלינה, טושים, צבעים, מדבקות ועוד. נוסף לכך, מומלץ שתהיה בבית חוברת צביעה ודפי פעילות, כשניתן אף להדפיס דפי צביעה ופעילות במדפסת הביתית.

העשרה באמצעות משחקים

אם טרם רכשתם משחקי קופסה, זה בהחלט זמן מצוין לעשות זאת, כי לצד משחקי קופסה שונים, משחקי קלפים וחידוני טריוויה, לא רק שתוכלו ליהנות מבילוי משפחתי, אלא שתוכלו להעשיר את הידע של הילדים.

יש לא מעט פעילויות מצוינות לימי החורף – רק צריך לבחור את הפעילויות האידיאליות ביותר בעבורכם. חורם חמים ונעים!

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »