למה ממש חשוב לספק לתינוק שלכם צעצועי התפתחות

למה ממש חשוב לספק לתינוק שלכם צעצועי התפתחות

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אם יש לכם תינוק חדש, אתם בוודאי יודעים עד כמה חשובה גירוי מנטלי של הרך הנולד וזאת כדי לחדד את חושיו, לסייע לו להכיר צבעים, מילים ובכלל – להתפתח בצורה נכונה.

כיום ישנם לא מעט משחקים לתינוקות של משחקי התפתחות כמו לוחות למידה, קוביות משחק גדולות, משטחי פעילות, בובות גדולות, משחקים לאמבטיה ועוד – כולם מנת חלקם של הורים שרוצים כי תינוקם יתפתח ויגדל כיאות. אבל מדוע ממש חשוב לספק לתינוק צעצועי התפתחות? הנה ההסבר המתאים:

התפתחות מוטורית תקינה – כאשר התינוק שלכם בונה צורות, עוסק בהתאמות של קוביות, מרכיב חלקים ומבצע פעילות על משטחי פעילות ושאר אלמנטים: הוא מכיר טוב יותר את הצורות השונות, את הצבעים ואת הדרך לחבר בין אלמנטים. בכך התינוק מבצע פעולות שמסייעות להתפתחות המוטורית שלו.

הכרת צבעים – הכרות עם צבעים היא חלק בלתי נפרד מהתפתחות התינוק, בעוד שבאמצעות משחקים צבעוניים: התינוק לומד להכיר צבעים בשמותיהם, לחבר בין אלמנטים, להבדיל בין צבעים ובכך לחדד את היכולות להבדיל בין צבעים, תוך חידוד חוש הראייה.

טיפוח חשיבה טכנית וצורנית – כאשר אתם מספקים לרך הנולד צעצועי התפתחות, אתם מטפחים את החשיבה הטכנית שלו, כמו גם את היכולת שלו לתפוס צורות בקלות. בכך אתם מכינים אותו לפעוטון ומכאן לגן הילדים. באמצעות משחקים אלה, אתם מספקים לו הכנה טובה יותר לבית הספר. כידוע: השקעה מרובה במשחקי התפתחות, יקנו לתינוקכם בסיס טוב יותר להמשך.

בילוי שעות הפנאי – אם אתם רוצים לבלות עם ילדכם את שעות הפנאי, תוכלו לרכוש צעצועי התפתחות אשר יקנו לתינוק את הכלים המתאימים להכרות עם העולם הטכני כמו גם את העולם היצירתי. באמצעות משחקי התפתחות בהם אתם משחקים עם תינוקכם  – תוכלו לשפר את הקשר עם התינוק.

לסיכום, צעצועי התפתחות שניתן למצוא בחנות Endendino מקנים יותר יכולות לתינוק, הם מחדדים את חושיו ומאפשרים קשר חזק יותר בין ההורה לילד. לכן חשוב לסקור ברשת את הצעצועים השונים ובכך לגדל את ילדכם בצורה מטיבה.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »