איפה תמצאו קצת שקט מהילדים

קצת שקט מהילדים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

הקלישאה אומרת, ברגע שבאים הילד נגמר השקט, וברגע שבאים הילדים, הזוגיות עוברת למצב השתק או גרוע מכך. זוגות רבים יודעים לספר, מהרגע שנולד הילד הראשון ועד שאחרון הילדים עזב את הבית, לא היה להם רגע אחד של שקט, רגע אחד לעצמם, ולכן לא פעם הזוגיות שלהם מתה.

אך זה לא חייב להיות ככה, מן הסתם. גם אחרי שנולדים ילדים אפשר ליהנות מהחיים, אפשר ליהנות מהזוגיות, אפשר אפילו למצוא רגעים של שקט ושלווה באמצעות צימרים לפי שעה לדוגמא.. החוכמה היא לדעת לעשות את זה בצורה נכונה, לעשות את זה במינון הנכון ולעולם לא להפסיק לחפש את הרגעים והמצבים האלה. החוכמה היא, לא לחשוב לרגע שהזוגיות עברה למצב של השתק, מצב של המתנה או למצב סופני, שכן זו הזמנה לפירוק הזוגיות, ללא ספק.

בקרו באתר איירום ובחרו לכם צימרים לפי שעה שעונים על הדרישות שלכם בדיוק!

אז איך ואיפה אפשר למצוא שקט מהילדים? ובכן יש כמה תשובות לכך, אך לפני כן חשוב לומר, אם רוצים להתארגן על יום, לילה או כמה ימים של שקט מהילדים, צריך לדאוג לארגן את זה היטב, עם בייביסיטר וכל מה שנדרש, וחשוב כמובן לבוא במצב רוח מתאים, לכבות פלאפונים, לנתק את עצמכם לגמרי, לפחות בכל עת שאתם ביחד.

בשביל למצוא שקט מהילדים, לא חייבים לנסוע רחוק. אפשר כמובן לטוס לחו"ל או לנסוע לחופשה במקום מרוחק בארץ, אבל אפשר גם ללכת למקום שמשכיר חדרים לפי שעה בצפון למשל, לשכור חדר לכמה שעות ומעבר לכך, וליהנות זה בחברת זו. האופציה של השכרת חדר לפי שעה היא אופטימאלית מאחר והיא לא דורשת התארגנות משמעותית. הרי אם הילדים בגן או בבית הספר אפשר לשכור חדר כזה, אפשר להזמין בייביסיטר לערב אחד ולשכור חדר, אפשר להשאיר את הילדים אצל ההורים, לשכור חדר, לבלות בו, ולחזור לקחת את הילדים. אף אחד לא צריך לדעת מה עשיתם, הילדים לא צריכים לדעת שחיפשתם שקט מהם, וכך תוכלו ליהנות מרגעים אינטימיים.

חשוב לומר, אותם רגעים הם חשובים ומהותיים לזוגיות, לכן חשוב להקפיד עליהם, חשוב שהם יתקיימו. למענכם וגם למען הילדים שלכם.

שקט מהילדים הוא דבר נפלא לזוגיות מעת לעת, לכן אנו ממליצים לכם לבדוק ביקור בחדר לפי שעה בנתניה או עיר קרובה אחרת, כך שתוכלו לפנות לעצמכם כמה שעות של יחד.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »