איפה כדאי ללמוד עיצוב בגדי ים?

שיתוף פוסט:

אופנת בגדי הים הולכת ומתפתחת בעוד שכיום, אפשר למצוא מגוון רחב של דגמים בצורות שונות, עיצובים מעניינים, אפשר למצוא בגדי יום עשויים מבדים בסוגים שונים, תוך שהעולם בגדי הים הופך לאופנתי וטרנדי יותר ככול שהשנים חולפות. 

אם בתחילת המאה העשרים היו בגדי הים נראים כמו בגד מגוחך שמזכיר קצת את בגדיהם של הליצנים או האקרובטים בקרקס – הרי שכיום אפשר למצוא מגוון רחב של ביקיני, בגדי ים שלמים, חצאיות ים, מכנסונים, חזיות ובגדי ים ספורטיביים או סקסיים ונשיים. 

אם אתם רוצים לדעת כיצד מעצבים בגד ים לבד, או שאתם רוצים להכנס לתחום עיצוב ותפירת בגדים לים – כדאי שתדעו איפה מומלץ ללמוד את התחום ואיך בוחרים קורס תפירת בגדי ים שבאמת יביא לכם ערך מוסף.

אז היכן לומדים עיצוב בגדי ים?

בגד הים שנועד כדי לשמש טבילה נעימה במים ובמקומות ציבוריים, יכול להיות מעוצב בכול דרך, החל מעיצוב אלגנטי כמו בגדי ים שחורים שלמים, עד לעיצוב סקסי ונועז כמו למשל הביקיני הקטן שמחמיא לגוף חטוב. 

כדי ללמוד כיצד לבצע התאמות, כדי לתפור נכון, לבחור חומרים לתפירה, להמציא מחדש את הביקיני ולהכיר את כל רזי המקצוע כדאי לבחור קורס עיצוב בגדי ים. מי שתבחר מקום מקצועי ללימודי עיצוב ותפירה: תוכל לעצב לפי הדמיון והחזון שלה את הפריטים ולקבל מיומנויות חדשות בתחום התפירה, כמו גם להכיר חומרים שנוגעים לעיצוב, להבין כיצד מתאימים בגדי ים למידות שונות או לאקלים מסוים, לסוג השחייה ולצרכים של מי שיקנה בסופו של דבר את הפריטים.

חיפוש מכללה מקצועית לעיצוב

אם את רוצה להגשים את היכולות שלך ולהכיר את הטכניקות הטובות ביותר – חשוב לבחור מכללה אשר עוסקת בתחום בגדי הים. במכללה טובה תלמדי כיצד תופרים בגדים במכונה לפי שיטות וטכניקות שונות, כמו גם שתכירי את סוגי התפרים החיבורים והגימורים, תדעי איך תופרים סוגים שונים של תחתונים וחזיות (החל מתחתון ברזילאי, עד חוטיני, תחתון גבוה, נמוך וכדומה) וכיצד מתאימים חלק עליון בצורה נכונה. באמצעות כל הכללים השיטות והטכניקות – תכלי לפתח קריירה מצליחה בתחום העיצוב וייצור בגדי ים. 

לעוד מידע אודות הקורס וקורסים נוספים, מוזמנים להכנס לאתר הבא, שיהיה שבהצלחה!

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »