מה זה שיש אבן קיסר?

שיש אבן קיסר

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

שיש אבן קיסר מיועד לשימושים שונים. החשוב והנפוץ ביותר הוא למטבח אשר משטח השיש בו הינו גורם מרכזי בפעילות המתקיימת בו. הוא מיוצר  מקוורץ שהוא אחד המינרלים הנפוצים בטבע ובעל תכונות מיוחדות ההופכות אותו למבוקש לצרכים אלו.  בעל דרגת קושי גבוהה, עמיד במיוחד בפני סדקים, מפגעים של קור וחום ועמיד למים. בנוסף, בעל שקיפות וגוונים בהירים הנוצרים מכמות קטנה של פיגמנטים ופולימרים משתנים. את הקוורץ חוצבים ומספקים למפעלים אשר בהם מעבדים אותו לצורך יצירת משטחי שיש אבן קיסר הידועים.

עיבוד מקצועי

עיבוד החומר הנ"ל נעשה היטב במפעלים בעלי תשתית מתאימה לעבודה זאת. הם כוללים מכונות אוטומטיות לחיתוך וליטוש המייצרות משטחים גולמיים המסופקים לבעלי מלאכה אשר חותכים אותם בהתאמה לתכנית המטבח המוגשת להם על ידי הארכיטקט. משטחים אלו נחשבים לפרקטיים מאוד בגלל התכונות שהוזכרו אבל הם חייבים להיות גם נאים וכאלו התורמים לקו העיצוב הכללי במטבח. ואכן, לצד הגימור המושלם הקיים ניתן למצוא גוונים מהממים ביופיים. בגלל נוכחות משטח השיש מתחשבים בו רבות בעת העיצוב, בחירת גווני הארונות, הקרמיקה שמעליו ועוד.   

מוזמנים להתרשם בחנות שלנו >>>

התקנה ותחזוקה

תהליך ההתקנה נעשה בשיתוף פעולה בין המעצב, בעל המקצוע וכמובן, בעל הבית. ההתקנה נעשית בעת עבודות הגימור הבנייה או השיפוצים ובאחד מהשלבים האחרונים בהן. תחזוקת השיש קלה מאוד וניתן לקבל הוראות מהיצרן לגבי דרכי התחזוקה הרצויים. זאת, במטרה לשמור עליו ולמנוע שחיקתו. מומלץ לרכוש אותו אצל יצרן בעל מוניטין אשר מקפיד על מוצר מושלם. השירות כולל ייעוץ, ייצור תחת בקרת איכות גבוהה, הובלה ועוד. הכול במחירים נוחים. המטבח הינו אחד החדרים החשובים והפעילים בבית ומומלץ להקדיש תשומת לב לעיצובו כולל בחירת משטח השיש.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »