איך נראה סיעוד פרטי?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מי שנכח פעם בבית חולים סיעודי, מיש שהיה שם לטיפול בו או בבן או בת משפחה – יודע כי בית חולים סיעודי ציבורי של קופות החולים, אינו ידוע ומוכר בשל האיכות שלו, להפך!  תנאים במקום כזה יכולים להיות לא כל כך טובים. 

למעשה, יש בתי חולים סיעודיים ציבוריים שנחשבים גרועים, שם מטופלים סובלים מחוסר יחס, שיבוש במתן תרופות, חדרים צפופים, לכלוך ושאר בעיות. כל אלו יכולים לקרות במוסדות ציבוריים שלא מספקים את הטיפול הדרוש למשתקם. לכן יש לא מעט אנשים שמחפשים אחר סיעוד פרטי.

אבל מה טוב בסיעוד פרטי?

אם אתם רוצים לקבל טיפול סיעודי פרטי חשוב שתדעו שהדבר אפשרי וכדאי לפנות עם בתי אבות או מלונות שיקומיים המציעים טיפול כזה. בישראל יש מגוון רחב של בתי אבות ודיור מוגן אשר מציעים סיעוד פרטי עם שירות יוצא מן הכלל, גם לאנשים שאינם דיירי קבע וגם למי שגר בבית אבות וזקוק כעת לטיפול סיעודי. 

אז מה תמצאו במקום כזה?

בית חולים סיעודי פרטי מציע את כל השירותים הדרושים למטופל. מדובר בשירותי פיזיותרפיה, שיקום וריפוי בעיסוק, מתן תרופות הנחוצות להחלמה וסיוע לחולה. השירותים כוללים ביקורות של רופא ומעקב צמוד של אחיות, ביצוע בדיקות וצילומים במקום, כאשר כל מטופל נהנה מחדר פרטי ונקי ומפעילויות שיכולות לעזור לתהליך השיקום. אם אתם רוצים שאדם שאתם מכירים יקבל את הטיפול הטוב ביותר, או אם אתם מחפשים עבורכם מקום כזה – חפשו אחר טיפול סיעודי פרטי שיכול להתקיים במקום מסודר ואיכותי או אפילו אצלכם בבית. כך תוכלו לטפל בעצמכם או באדם אחר, על הצד הטוב ביותר. מידע נוסף באתר https://romgnzahav.co.il/