שטיח שאגי או שטיח דק מה מתאים לחדר ילדים

שטיח מתאים לחדר ילדים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אחד הפריטים הכי חשובים בחדר ילדים, הוא שטיח. כמעט בכל חדר בו ילדים ישנים או משחקים אנחנו נמצאים אותו, זה לא משנה אם מדובר בחדר בבית או בחדר בגן או בכל מקום אחר. ההסבר לכך הוא פשוט, השטיח מקנה בטיחות והשטיח מחמם ועל כן כשהילדים יזחלו או יילכו על הרצפה, לא יהיה להם קר בכפות הרגליים.

כעת השאלה, איזה שטיח לשים בחדר הילדים (ראו שטיח עגול באתר סהרה שחבל לפספס!). באופן טבעי, מבחינת העיצוב התשובה היא די פשוטה, אנחנו נבחר בשטיח קליל, שטיח שמתאים לחדר ילדים, שטיח עם דוגמא של חיות או דוגמא אחרת, לא שטיח קלאסי, לא שטיח שמיועד לסלון או לחדר שינה של הורים, נניח.

השאלה מתעסקת יותר בנקודה האם לרכוש שטיח שאגי או שטיח דק. שטיח שאגי כפי שאנחנו יודעים, הוא שטיח מעט עבה, עשוי אריגים של צמר חמים ונעים. לעומת זאת אנחנו יכולים למצוא שטיחים דקים, כאלה שעשויים מבד מסוגים שונים.

איזה שטיח עדיף? באופן טבעי יהיה נכון יותר לקנות שטיח שאגי. יש לכך מספר סיבות:

ראשית, הוא הרבה יותר בטוח לילד, בין אם זה אומר שיהיה לו הרבה יותר קל ונעים ללכת עליו, לזחול עליו וכן לשבת עליו במידה וירצה לשחק, למדו אודותיו באתר https://saharacarpet.co.il.

שנית, הוא הרבה יותר בטוח, מאחר והוא עבה יותר, אז יהיה הרבה יותר בטוח שהוא ישחק על גבי השטיח. צריך לומר, שעם כל זה שמדובר בשטיח בטוח יותר, עדיין זה לא אומר שהוא יכול להתגלגל או לקפוץ עליו… מה שכן, סביר להניח שאם הוא יקבל מכה בטעות, השטיח יפחית את עוצמת המכה ועל כן יכאב לו פחות.

שלישית, זה שטיח הרבה יותר יפה משטיחים אחרים, בוודאי לחדר ילדים. אפשר למצוא שטיחים כאלה בשלל צבעים ובשלל דוגמאות.

מה שכן, מאחר ומדובר באריגים צפופים, אז צריך לקחת בחשבון שהוא צובר אבק ועל כן חשוב מאוד לנקות אותו לעיתים תכופות ולא להסתפק רק בשימוש במטאטא אלא יש להשתמש בשואב אבק ואפילו בניעור של האבק שלו מחוץ לבית.