מהן עדשות מולטי פוקל?

עדשות מגע מולטיפוקל

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מולטי פוקל זה למעשה סוג של עדשות אשר שמים בתוך העין על העישון וזאת לטובת ראיה משופרת ואיכותית יותר. עדשות מולטי פוקל מתאימות לאנשים עם בעיות ראיה קלות, בינוניות וקשות אבל בשום פנים ואופן אסור לשים עדשות מגע מולטי פוקל אם הראיה שלך היא – 6/6 כי זה יכול להזיק מאוד לראיה שלך ולפגוע בעיניים לטווח הרחוק. 

מה מיוחד בעדשות מולטי פוקל?

מולטי פוקל אלו לא סתם עוד עדשות לשיפור הראיה כי מדובר על עדשות מיוחדות בעלות ייחודיות חדשנית ויוצאת מן הכלל. הדבר אשר למעשה גורם לעדשות מולטי פוקל להיות כל כך מיוחדות זה האפקט של העדשות על העיניים. אם יש לך עדשות מולטי פוקל הן אידיאליות עבור ראיה לרחוק, לקרוב, לצפייה בטלוויזיה או עבודה על המחשב.

כלומר במקום להחזיק כמה זוגות משקפיים אפשר פשוט לשים עדשות מולטי פוקל והן יפתרו את כל בעיות הראיה ללא יוצא מן הכלל.

היכן משיגים עדשות מולטי פוקל?

עדשות מולטי פוקל ניתן להשיג בחנויות למכירת משקפיים ברשתות האופטיקה המובחרות, אבל ניתן גם לרכוש עדשות מולטי פוקל אצל חברות קטנות יותר ופרטיות. חשוב מאוד לבדוק כי אותה חברה מחזיקה אישור אשר מאשר לאותה חברה למכור עדשות מסוג זה ולא לרכוש מכל חברה בלי לבדוק. הכנסו מכאן אל אתר חברת Ioptix!

כמה זה עולה?

טווח המחירים של עדשות מולטי פוקל משתנה בהתאם לחברה, אבל חשוב לציין כי המחיר עבור עדשות מולטי פוקל הינו מחיר גמיש אשר נוח לכל כיס. 

לסיכום

אם גם אתה לא רואה טוב כל כך כנראה שגם אתה זקוק לעדשות מולטי פוקל. עדשות אשר יפתרו לך את בעיית הראיה שלך בדרך טובה, בטוחה ונוחה מאוד. 

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »