מהן מנורות עמידה ולמה הן משמשות?

מהן מנורות עמידה ולמה הן משמשות?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כאשר אנו מעצבים בית חדש, משפצים או סתם רוצים לחדש ולרענן את הבית, אחד הנושאים החשובים ביותר הוא התאמת תאורה נכונה וחכמה.

עולם התאורה צבר בשנים האחרונות תאוצה רבה ופריטי תאורה היום קיימים במגוון רחב של צורות, עיצובים ואורות בגוונים שונים, לכן חשוב להתאים לכל חדר ופינה את התאורה הנכונה להם.

חשוב לבחור איזה אור תרצו בכל חדר ואיזו אווירה תרצו להשרות, לשים לב אם מדובר בחלל מרכזי שצריך להיות מואר מאוד או מנגד פינה לצפייה בטלוויזיה ואז נתאים צבע אור פחות חזק שמותאם באופן ישיר.

מנורות עמידה

HOMELED מספרים כי לאחרונה ניתן לראות מנורות עמידה המשתלבות בעיצוב בבתים פרטיים והן במשרדים או חללים תעשייתיים. מנורות עמידה נותנות היום פתרון משולב של אור בחדר ויחד עם זאת משמש גם כפריט משלים לעיצוב החלל.

מנורות עמידה מגיעות היום בשלל עיצובים ועשויות מחומרים שונים ומגוונים, ניתן להתאים ולשלב מנורה עומדת כמעט בכל חלל. מנורות עמידה מגיעות היום גם כמנורות שולחן, חוסכות במקום ונותנות פתרון מתאים לתאורה. הדרושה בחדר.

מה חשוב לשים לב?

כאשר נחליט לשלב מנורת עמידה כחלק מהעיצוב, יש לשים לב לכמה נושאים חשובים. למשל, אם אנחנו מדברים על עיצוב הסלון נוכל לשלב מנורה עומדת, עם צבע אור שמשרה אווירה של ערב, אווירה רומנטית ורגועה.

אם נשלב מנורה עומדת בחדר קריאה או עבודה נבחר בצבע אור חזק אך בריא לעיניים או שנוכל לשלב עמעם כדי לשחק עם התאורה. בחללים גדולים ומרווחים כמו למשל משרדים גדולים ניתן להוסיף כפריט עיצובי לכל דבר, אפשר לבחור במנורה גבוהה שעשויה מחומרים סולידיים, או לשלב מנורות עומדות בכמה מקומות שונים ולהאיר את החלל בצבע אור מתאים.

בכל המקרים תמיד חשוב להתאים את הפריט לשאר גופי התאורה שנבחרו בחלל או בשאר הבית. קיימים היום מגוון רחב של פתרונות תאורה וצבעי אור שונים שמעניקים לכל חדר את היחודיות והאווירה שמתאימים רק לו. גופי תאורה תלויים או צמודים, מנורות עומדות לרצפה או מנורות שולחניות 

נותר רק לבחור צוות מקצועי ואמין ובהצלחה.