כמה צלמים צריך לאירוע חתונה? ואיזה?

צלם לחתונה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בעת תכנון חתונה ישנן הכנות רבות. צריך לסגור אולם, להחליט על המנות שיוגשו וגם לתכנן כיצד תרצו לשמור ולתעד את החתונה. צלמי החתונה יהיו אתכם לכל אורך האירוע, למעשה הם יהיו שם בהכנות ועד לריקודים בשעות המאוחרות כשכולם שיכורים. חשוב מאוד שתהיה כימיה טובה עם הצלמים ושסגנון הצילום  חתונה שלהם יימצא חן בעיניכם. מעבר לכך, כדי שאף רגע חשוב מהחתונה לא יאבד, חשוב לשכור צוות צלמים מספיק גדול לתיעוד החתונה. אז כמה ואיזה צלמים צריך להזמין לאירוע חתונה כדי להפיק את אלבום התמונות וסרטי הווידיאו הטובים ביותר?

אפיינו את גודל האירוע

ככל שהאירוע גדול יותר ושתרצו שיהיו לכם תמונות של כלל האורחים זה חשוב שיהיה צוות צלמים גדול יותר. בכל אופן נהוג שלפחות בחלקה של החתונה יהיו שני צלמים לפחות על מנת לתפוס רגעים מרגשים כמו רגע החופה בו תרצו לצלם את האורחים וגם את רגע הקידושין המרגש. כמו כן במידה והנכם מעוניינים בסרט חתונה תצטרכו לשכור את שירותיו של צלם וידיאו שיסתובב בין העורכים ויערוך את סרט הווידיאו לאחר החתונה. יש לציין שניתן להזמין מצלם הווידיאו שני סרטי חתונה. האחד קצר באורך של דקות בודדות המתעד את רגעי השיא שבחתונה ואילו השני יהיה סרט באורך מלא.

החתונה בפנים או בחוץ?

בחתונות שנחגגות בחיק הטבע או בגן אירועים נהוג להזמין גם צלם העושה שימוש ברחפנים. צילומי ווידיאו במבט על יכולים להוסיף רבות לאלבום התמונות ולסרט החתונה שלכם. למעשה, צילומי הרחף נהיו לפופולאריים מאוד בשנים האחרונות. בנוסף, במידה ומדובר בחתונה שנערכת בטבע וישנם צוותי הקמה שמקימים את מתחם החתונה מאפס, ניתן להזמין את צילומי הרחפן להתחיל עוד בשלבי הקמת החתונה ולצלמם עד לאחריה. תוכלו למצוא צלם כזה דרך אתר https://shmulik-hazan.co.il/

שירותי צילום נוספים

אחד השירותים הפופולאריים שניתנים על ידי צלמים בחתונות הינו צילום המגנטים. במידה ותרצו צילום מגנטים לרוב יהיה מדובר בצוות של שני אנשים כאשר אחד מצלם ואחד דואג לפיתוח התמונות במקום. כמו כן ניתן להזמין מהצלמים שירותי תאורה לחתונה ואף תפאורה נוספת.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »