מעוניין לסגל לך הרגל של מדיטציה מדי יום? כך תעשה את זה!

מעוניין לסגל לך הרגל של מדיטציה מדי יום? כך תעשה את זה!

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אנשים רבים בשנים האחרונות מתחילים להתעניין בתחום המדיטציה. כולנו חיים בעידן לחוץ ומתוח, עידן שבו יש צורך להיות כל הזמן במרוץ שלא נגמר. רוב האנשים מתחילים את היום שלהם ברשימת מטלות באורך הגלות, כך שאין זו הפתעה כי בסיומו של היום, הם חווים תחושות של ייאוש ודכדוך היות והם לא הספיקו לעשות חלק ניכר מהמטלות שלהם. למעשה, המטרה העיקרית של מדיטציה יום – יומית, היא ללמד אותנו להירגע ולשחרר את כל הסטרס הזה שאנחנו צוברים בעבודה, בבית, בפקקים ואפילו בתור לסופר. כמה דקות של מדיטציה ביום, יכולות לעשות שינוי עצום ולגרום לנו להסתכל על החיים מזווית שונה לחלוטין. אך קיימת בעיה קלה שרוב האנשים נתקלים בה – כיצד ניתן לסגל הרגל של מדיטציה מדי יום?

כל הסודות לתרגול מדיטציה יום – יומי

חשוב להבין כי קודם כל, אנחנו יצורים של הרגלים. בדיוק כמו שהתרגלנו לצחצח שיניים כל בוקר או להתלבש לפני שיוצאים מהבית, כך בדיוק יש לייצר הרגל של מדיטציה יומית באמצעות קורס מיינדפולנס אונליין. הדרך ליצירת ההרגל החדש שלכם אינה קשה במיוחד, אבל היא דורשת התמדה. השלב הראשוני יהיה להבין למה בכלל אתם מעוניינים לעשות מדיטציה? כל אחד צריך למנות לעצמו את הסיבות שלו, מומלץ אפילו לכתוב אותם על דף כדי להיזכר בכך ברגעים קשים. השלב הבא יהיה למצוא זמן קבוע ביום, שיוקדש לצורך תרגול מדיטציה. מי שלא יקבע לעצמו זמן קבוע, יגלה מהר מאוד את הקושי להתמיד בתרגול. כמו כן, מומלץ לייצר טריגר שמיד לאחריו מתחילים את התרגול. הטריגר יכול להיות כל דבר, החל מצחצוח שיניים בבוקר, לפני השינה בערב, מיד לאחר הטיול עם הכלב ועוד. בצורה כזו, התרגול מגיע בצורה אוטומטית, מבלי בכלל לחשוב עליו. בשלב הראשוני מומלץ לדאוג לתזכורות, כמו למשל פתק גדול ובולט על המראה, או תזכורת בפלאפון. ניתן לתרגל מדיטציה מודרכת או עצמית – כל אחד לפני מה שהכי נכון עבור.

לסיכום, על מנת להתחיל בתרגול מדיטציה יום – יומי, יש צורך קודם כל להחליט שזה מה שיעשה לכם טוב. השלב הבא יהיה לייצר הרגל, ולאחר מכן התרגול יזרום בצורה הרבה יותר קלילה. למידע נוסף בנושא היכנסו לאתר https://mindfulness4u.co.il/.