פונדקאות בארה"ב

פונדקאות בארה"ב

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

פונדקאות הוא תהליך שבו אישה אותה לומדים להכיר, תורמת ביצית ונושאת עובר שמועבר לרחמה בתהליך הריוני. יש פונדקאות חלקית שבו נעשית הפריית IVF שבו הביצית של האישה מופרית בזרע של האם המיועדת, כך שמי שבוחרת בתהליך היא האם הגנטית של היילוד.

תהליך פונדקאות חייב להיעשות באופן מבוקר ומקצועי לכן אנו ממליצים תמיד לפנות למומחים בתחום. בדרך כלל מדובר בשלבים שונים שבאמצעותם מתחילים בתהליך החל מבחירת אנשי המקצוע שילוו אתכם בתהליך עד לבחירת האישה שתהיה אם פונדקאית של הילדים העתידיים שלכם.

מרבית תהליכי הפונדקאות מבצעים דווקא בארה"ב. שם תהליך זה נעשה באופן יעיל ומבוקר יותר והוא גם חוקי לכל דבר. כיום יש סוכנויות פונדקאות שעובדות עם מרפאות בישראל אשר דואגות לתהליך מבוקר ויעיל יותר. במרפאה בארץ תוכלו לבצע את כלל התהליך החל מייעוץ וליווי עד בחירת תורמת הביצית, מעבר מספר שלבים כמו בדיקות גנטיות, ביצוע החלטות, הגדרת סוג הקשר עם הפונדקאית. כמו כן, תכנון הטיסה שלכם אל המדינה בארה"ב שם יתבצע התהליך, ליווי של פסיכולוגית לאורך כל הדרך, ארגון פגישות עם האישה הפונדקאית, בדיקות רפואיות לאורך כל הדרך ותכנון ההיריון כך שהוא יהיה במעקב ובפיקוח רפואי.

למה דווקא בארה"ב?

מלבד העובדה שבישראל אין כמעט נשים פונדקאיות יהודיות, רבים בוחרים לבצע את התהליך של פונדקאות בארה"ב, משום שבמדינה זאת התהליך נחשב זול יותר. כיום יש מדינות שונות שם אפשר לבצע את ההליך כאשר ארה"ב נחשבת מבין המתקדמות בתחום. בישראל יש מרפאות מומחיות שמבצעות את תהליכי התיווך בין תורמת הביצית בארה"ב להורים העתידיים תוך ליווי מלא בכל התהליך. לכן יש לבחור מומחים בתחום שיוכלו ללוות אתכם, לתמוך ולסייע לכם להפוך להורים מאושרים.

סגנונות של צמידים לנשים

אם אתם מחפשים צמיד לנשים שאתם אוהבים, אתם בוודאי יודעים שכיום יש היצע גדול ביותר של צמידים ועל כן, בהחלט לא קל למצוא את הצמיד

קרא עוד »

ויברטורים חברים ויברטורים

בכל הנוגע לצעצועי מין אחד הצעצועים הנמכרים הוא מוצר בשם ויברטור , מוצר פופולארי המיוצר בסגנונות שונים, עיצובים וגדלים שונים.  ויברטור נחשב אביזר מין שגם

קרא עוד »