טיול עם המשפחה למקומות לא שגרתיים

טיול עם המשפחה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מתי לאחרונה חשבתם לצאת לטיול משפחתי ביעד לא שגרתי? לטיול באזור הפיליפינים, טיול בהרי האלפים או אפילו טיול לדנמרק? הרי מדובר ביעדים שאינם סטנדרטיים עבור משפחות, לא ככה? ומה בכל זאת יגרום לכם לצאת לטיול בחו"ל ביעדים יוצאי דופן? יש לנו כמה רעיונות בעבורכם.

להכיר תרבות אחרת

אחת הסיבות העיקריות ליציאה לחופשות ביעדים מרוחקים ושונים, היא ההזדמנות להכיר תרבויות חדשות, ולחשוף את הילדים לעולם אחר ושונה ממה שהם מכירים. קחו לדוגמה את דנמרק. על פניו מדובר ביעד שאינו פופולארי כל כך, אך מי שיחליט להגיע אליו, יגלה עולם שלם וייחודי. דוגמה נוספת היא תאילנד, שאולי מהווה יעד אטרקטיבי למשפחות, אך יש בה כמה וכמה יעדים לא שגרתיים. שנדגים? אם רק תבחרו להגיע אל פאטייה בתאילנד, תגלו לא מעט נופים מרהיבים לצד עולם תרבותי עשיר ומגוון.

חופשה בחווה

כן, קראתם נכון. חופשה בחווה היא דרך נהדרת ללמד את הילדים על עולם החי וחיות המשק, וליהנות מחופשה יוצאת דופן ובלתי נשכחת. החוות הגדולות מהוות אטרקציה נהדרת לילדים, בין אם תבחרו בחופשה בחווה באיטליה, הולדת או ארצות הברית – ההנאה מובטחת.

לטייל בקרוון

טיול בקרוון יאפשר לכם להגיע למקומות לא שגרתיים, מיוחדים וקסומים. הקונספט הוא די פשוט, טסים אל היעד (לרוב מדובר באירופה או ארה"ב), שוכרים קרוון לתקופה מסוימת, ופשוט נוסעים ומטיילים. הקרוון עצמו הוא מקום הלינה שלכם, ושם נמצאים כל החפצים שלכם, כך שניתן לעצור בכל חניון לילה שתרצו ברחבי אירופה. מדליק, לא?

חופשה משפחתית היא דבר שכיח, אבל כדי לייחד את הטיול, כדאי להגיע ליעדים יוצאי דופן, ולטייל בקונספט שונה. וותרו על בית המלון המפואר והשופינג, וחפשו אחר יעדים שיאתגרו אתכם ואת הילדים ויאפשרו לכם ללמוד על תרבויות נוספות בעולם.

פה נעצור לציין שיש להיערך לטיול מבעוד מועד, להכין מסלול מסודר, להצטרף לקבוצות פייסבוק של מטיילים באזור ולאסוף טיפים שאנשים שטיילו ביעד בעבר. כל אלו יסייעו לכם לצלוח את הטיול ולהפוך אותו לייחודי, יוצא דופן ובלתי נשכח. חופשה נעימה!

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »