טיפול בפטריות ברגליים – כך תיפטרו מהן

שיתוף פוסט:

פטריות ברגליים זה בהחלט לא נעים, לכן אנחנו רוצים להציע לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לטפל בהן ביעילות או שתוכלו למצוא מידע מקיף על פטרת ציפורניים באתר מדיקל פדיקור.

טיפול בפטריות רגליים – כיצד תיפטרו מהן בצורה טבעית?

כאשר מדובר על פטריות ברגליים, חשוב שתהיו מודעים לכך כי יש קשת רחבה ומגוונת של אפשרויות טיפול טבעיות אשר זמינות לכן – אפשרויות טיפול אשר תוכלו ללמוד או לקבל מאנשי מקצוע, וגם כאלה אשר תוכלו ליישם בכוחות עצמכם. 

אז מהן הדרכים הטבעיות אשר יאפשרו לכם לבצע תהליך יעיל של טיפול בפטריות רגליים?

  • שמן עץ התה – שמן עץ התה הוא למעשה תמצית טבעית אשר מאופיינת בסגולות מחטאות ואנטי פטרייתיות. לפי המרכז הלאומי לרפואה משלימה ואינטגרטיבית, יש מספר מחקרים קליניים קטנים שנערכו אודות שמן עץ התה ואשר מוכיחים כי ייתכן שהוא יעיל בטיפול בפטריות בבהונות הרגליים. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לטפל בפטריות ברגליים בעזרת שמן עץ התה הוא למרוח את השמן על הפטרייה פעמיים ביום בעזרת צמר גפן.
  • שמן אורגנו – שמנים אשר עשויים מאורגנו כוללים חומר שנקרא תימול, חומר אשר נמצא כבעל סגולות אנטי בקטריאליות ואנטי פטרתיות. אם ברצונכם לבצע תהליך של טיפול בפטריות ברגליים בעזרת שמן אורגנו, חשוב שתמרחו את השמן על האזור הנגוע לפחות פעמיים ביום. אם אתם רוצים להגביר את הסיכויים שהטיפול יצליח, אולי כדאי שתדעו שיש אנשים אשר משלבים בין שמן עץ התה לשמן אורגנו. רק חשוב שתעשו זאת מתוך מודעות לאלרגיות והתחשבות בכמויות.

חומץ – מדובר בגישה אשר עדיין, לפחות בזמן כתיבת שורות אלה, לא זכתה לביסוס מחקרי. יחד עם זאת, מדובר על "תרופת סבתא" בעלת היסטוריה עשירה ופשוטה לשימוש לצורך טיפול בפטריות ברגליים. פשוט השרו את האזור הנגוע בשליש חומץ ושני שליש מים חמימים למשך כעשרים דקות ביום.

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »