טיפול בפטריות ברגליים – כך תיפטרו מהן

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

פטריות ברגליים זה בהחלט לא נעים, לכן אנחנו רוצים להציע לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לטפל בהן ביעילות או שתוכלו למצוא מידע מקיף על פטרת ציפורניים באתר מדיקל פדיקור.

טיפול בפטריות רגליים – כיצד תיפטרו מהן בצורה טבעית?

כאשר מדובר על פטריות ברגליים, חשוב שתהיו מודעים לכך כי יש קשת רחבה ומגוונת של אפשרויות טיפול טבעיות אשר זמינות לכן – אפשרויות טיפול אשר תוכלו ללמוד או לקבל מאנשי מקצוע, וגם כאלה אשר תוכלו ליישם בכוחות עצמכם. 

אז מהן הדרכים הטבעיות אשר יאפשרו לכם לבצע תהליך יעיל של טיפול בפטריות רגליים?

  • שמן עץ התה – שמן עץ התה הוא למעשה תמצית טבעית אשר מאופיינת בסגולות מחטאות ואנטי פטרייתיות. לפי המרכז הלאומי לרפואה משלימה ואינטגרטיבית, יש מספר מחקרים קליניים קטנים שנערכו אודות שמן עץ התה ואשר מוכיחים כי ייתכן שהוא יעיל בטיפול בפטריות בבהונות הרגליים. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לטפל בפטריות ברגליים בעזרת שמן עץ התה הוא למרוח את השמן על הפטרייה פעמיים ביום בעזרת צמר גפן.
  • שמן אורגנו – שמנים אשר עשויים מאורגנו כוללים חומר שנקרא תימול, חומר אשר נמצא כבעל סגולות אנטי בקטריאליות ואנטי פטרתיות. אם ברצונכם לבצע תהליך של טיפול בפטריות ברגליים בעזרת שמן אורגנו, חשוב שתמרחו את השמן על האזור הנגוע לפחות פעמיים ביום. אם אתם רוצים להגביר את הסיכויים שהטיפול יצליח, אולי כדאי שתדעו שיש אנשים אשר משלבים בין שמן עץ התה לשמן אורגנו. רק חשוב שתעשו זאת מתוך מודעות לאלרגיות והתחשבות בכמויות.

חומץ – מדובר בגישה אשר עדיין, לפחות בזמן כתיבת שורות אלה, לא זכתה לביסוס מחקרי. יחד עם זאת, מדובר על "תרופת סבתא" בעלת היסטוריה עשירה ופשוטה לשימוש לצורך טיפול בפטריות ברגליים. פשוט השרו את האזור הנגוע בשליש חומץ ושני שליש מים חמימים למשך כעשרים דקות ביום.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »