5 צעצועיי התפתחות לתינוקות שהם בגדר חובה

צעצועיי התפתחות לתינוקות

שיתוף פוסט:

צעצועיי התפתחות

הדרך הכי טובה להבין מה הם צעצועיי התפתחות זה אם לחלק אותם לגילאים, בכל גיל יש שלב אחר של התפתחות ולכן בכל גיל ניתן לקנות צעצוע התפתחות שונה. 

  1. גיל חודשיים- 8 חודשים.

בגיל זה מומלץ לרכוש כרית התפתחות עם צעצועים לתינוקות. הכרית מסייעת בחיזוק שרירי הצוואר והגב של התינוק וכתוצאה מכך עוזרת לתינוק לשמור על יציבות. הכרית מכילה נשנכנים ורעשנים בהם התינוק מגלה התעניינות. בכרית יש ספרונים המפתחים את חוש המישוש ומראה בה יוכל התינוק להביט בעצמו. 

  1. גיל- 6 חודשים עד גיל שנה.

בשלב זה מומלץ לרכוש ספר מבד עשיר וצבעוני המדמה חווה עם בעלי חיים. הספר משמיע צליל ורעשים המעוררים סקרנות ויוצרים גירוי חזותי. הספר מעשיר את הדמיון ומפתח יכולת מחשבתית.

  1. גיל שנה עד גיל – 3

בגיל זה מומלץ לרכוש בית מפתחות המסייע בפיתוח יכולות מוטוריות עדינות. השחלה , מיון, צורות וצבעים משפרים ריכוז ומיומנות לוגית. התאמת המפתחות משפרת קשר עין-יד.

  1. צעצוע להתפתחות מוטורית מגיל שנה.

צעצוע דחיפה עימו הילד מתחיל ללכת משפר את המיומנויות הפיזיות של התינוק. באמצעות דחיפה התינוק מסגל את צעדיו הראשונים ומשפר את התחום המוטורי.

  1. מגיל שנה עד גיל – 4

בשלב זה מומלץ שולחן התפתחות. התינוק עומד בעזרת השולחן ומפתח מיומנויות רבות. בשולחן מגוון רחב של פעילויות כולל חפצים נשלפים אשר מעוררים סקרנות וחקירה תוך כדי משחק ויצירה. בשולחן הילד נחשף למילים, שירים וצלילים וללוח פעילות הכוללת לוח קסם עליו אפשר לכתוב ולצייר בעזרת עט.

לסיכום.

בחנויות כמו באתר https://www.iamtoys.co.il מגוון רחב של צעצועי התפתחות החל מהלידה ועד גילאי גן חובה. חשוב לקנות צעצועי התפתחות המתאימים לשלב בו נמצא הילד ומעודדים תחומי התפתחות שונים.

מוצרי ציפורניים

טיפוח הוא דבר מאוד חשוב, לא רק לנראות, אל גם לבריאות. כאשר אנחנו מטפחים את גופנו וגם דואגים לו, זה אומר שאנחנו מקפידים שהוא תמיד

קרא עוד »

מה תלמדו בסדנת כתיבה?

הסדנה מיועדת לכותבים שרוצים ללמוד עוד על הענף ועתידו. הסדנה תהיה קורס כתיבה אינטנסיבי בן שלושה ימים שיכסה את כל יסודות הכתיבה עבור אפליקציות אינטרנט

קרא עוד »

מי נחשב אומן על חושי?

בעבר לא היו לנו כלים לנתח את תפקודי הגוף. כיום, יש לנו הרבה טכנולוגיות שיכולות לעזור לנו להבין טוב יותר את הגוף שלנו. ישנן טכנולוגיות

קרא עוד »