טיפים לרכישה של מעלון מדרגות

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מעוניינים לרכוש מעלון מדרגות עבור היקירים שלכם? נראה שהגעתם למקום שיעשה לכם סדר בכל הסלט הזה ותבינו מהמאמר שלפניכם, מה בדיוק אתם צריכים עבור היקירים שלכם וכמה כסף זה הולך לעלות לכם.. בואו נבדוק.

טיפים לרכישה של מעלון מדרגות

כאשר באים לקנות מעלון לבית, חשוב לבדוק טוב האם אתם באמת צריכים אותו ולמה.. כלומר אנחנו לא באמת חושבים שאתם קונים מעלון לתחביב אך עדיין, רצוי מאוד לבדוק האם ניתן להשתמש בעזרים אחרים לפני שאתם הולכים להוציא סכומים גדולים על מעלון יקר לבית שלכם.

אם נמצאים בבית שלכם אנשים עם קשיי ניידות כאלה ואחרים, חשוב לבדוק באם זה הזמן לרכוש עבורם את המעלון שיעשה להם את החיים להרבה יותר קלים.

איזו סוג של מעלית מתאימה לי?

ישנם שני סוגים בסיסיים של התקני הרמת מטופלים:

מעליות קלע מיועדות לחולים עם מוגבלות, חולים חלשים עקב מחלה או פציעה וחולים בריאטריים. מעליות חולים משמשות בבתי חולים, בתי אבות ובבתים פרטיים כדי לסייע בבטחה להעביר חולים מהמיטה או הכיסא שלהם לתנוחת ישיבה אחרת. כמו כן, חשוב מאוד לבדוק טוב לפני את עלות מעלון לבית.

מעליות בעמידה מיועדות לאותם חולים שיש להם ניידות מסוימת אך עדיין זקוקים לעזרה לקום מתנוחת ישיבה כדי לעבור למושב אחר.

האם עלי להשתמש במעלית חולה הידראולית, חשמלית או ידנית?

ניתן להפעיל את שתי מעליות הקלע והן את מעליות המטופל היושב בעמידה באופן ידני באמצעות כוח הידראולי, כמו משאבות אוויר המונעות ידנית, והן בדרך כלל יקרות פחות, ואופציה מתאימה כאשר אין מקור כוח נוח וזמין.

מעליות חולים אלקטרוניות יקרות יותר אך בדרך כלל קלות יותר על מטפלים מכיוון שיש כמעט אפס עבודת כפיים הכרוכה בהעברת חולים. הכוח מסופק באמצעות סוללות נטענות או דרך שקע חשמל רגיל.

מה ההבדל בין מעלית רצפה, מעלית תקרה או מעלית חולה עומדת?

מעליות קלע מגיעות במגוון סוגים: מעליות רצפה, מעליות תקרה ומעליות עומדות בחופשיות. מעליות קלע הן בעלות בסיס גלגלים גדול ודורשות מקום נוסף סביב המיטה לצורך העברת מטופלים.

למידע נוסף – מעלון באתר פיסגהליפט.