האטרקציות המובילות לבת מצווה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אירוע בת מצווה הוא מצד אחד אירוע שמציין את הכניסה של בת ה-12 לשלב הבוגר בחייה, ומצד שני, אמור להתאים למשתתפים בגיל הזה ולכלול אטרקציות שמתאימות לילדים ולבני נוער צעירים. התאמת אטרקציות לבת מצווה הופכת למסובכת מעט ברגע שיש שילוב של אורחים מבוגרים כמו קרובי משפחה, דודים, סבים, סבתות וכדומה, לבין אורחים צעירים כמו חברי הכיתה של בת המצווה ובני הדודים שבגילה.

חושבים לחגוג בת מצווה במועדון? בואו לגלות מקום מושלם >>>

התאמת האטרקציות לגיל המשתתפים – צעד הכרחי להצלחת האירוע

אז כמו שאמרנו, מסיבת בת מצווה הינה בדרך כלל אירוע משולב הכולל משתתפים בשלל גילאים ועל כן חשוב מאוד לבחור באטרקציות שיתאימו לכלל המשתתפים. אך מכיוון שכמעט ואין בנמצא אטרקציות שמיועדות הן למבוגרים והן לצעירים, יש להזמין אטרקציות שונות שיופעלו במקביל – חלק עבור המשתתפים הצעירים וחלק עבור המשתתפים הבוגרים יותר וכך כולם יצאו מרוצים והאירוע יתנהל כמו שצריך. עם זאת, יש אטרקציות שניתן לשלב בהן פעילות של מבוגר עם ילד וכן כאלה שכן יכולות להתאים לשלל גילאים וניתן בהחלט להזמין גם אותן עבור האירוע שלכם.

myprod – ככה היום חוגגים!

אטרקציות לבת מצווה – על מה אסור לכם לוותר?

כמו שאתם בוודאי משערים, יש אטרקציות שמיועדות במיוחד לחגיגות בת מצווה ואפשר לומר שחלקן הומצאו במיוחד עבור האירועים הללו, ולכן אסור לכם לוותר עליהן ותוכלו למצוא אותן במועדונים לבת מצווה. 

כך למשל אטרקציה בתחום האוכל הכוללת בר גומי ומתוקים חופשי, בר קוקטיילים, עמדות פנקייק ומפל שוקולד. גם אטרקציות כמו השור הזועם, משחקי סנוקר, רולטה ותחרויות שונות נחשבות למובילות במסיבות בת מצווה. בנוסף, תוכלו להזמין את הסלב האהוב על בת המצווה או את הזמר שהיא אוהבת שישיר שיר באירוע, להעמיד עמדת קעקועים או לשלב מסיבת אוזניות.