הטאבו של מין אנלי – עינוג חדש שכדאי להכיר

שיתוף פוסט:

מאיזה שהיא סיבה עלומה, או צדקנית: מין אנאלי נחשב משהו שהוא טאבו, משמע: בגדר דבר שלא מדברים עליו. בפועל, יותר ויותר אנשים יודעים כיום על העונג שמאפשר מין אנאלי ועל היכולות של עינוג עצמי והדדי שמקנים פתחים שונים בגוף.

מלבד זאת, כיום בשנים מתקדמות יותר ונועזות יותר – יותר ויותר אנשים רוכשים צעצועי מין אנאליים שניתן להחדיר בקלות אל פי הטבעת, ובכך להנות מעונג מושלם שמקנה נקודת הג'י שנמצאת במקום זה. אם אתם רוצים להנות מעונג חדש- כדאי שתכירו גם באמצעות לחיצה כאן, מספר אביזרי מין שנחשבים מבין הטובים ביותר לעינוג אנאלי:

חרוזים אנאליים

חרוזים אנליים קיימים כבר עשרות שנים על מדפים של חנויות מין, והם נועדו על מנת להתחיל להנות מחדירה אחורית באופן הדרגתי. מי שישתמש בחרוזים, יוכל להבין האם עונג כזה מתאים לו ולהנות מהחדרת אביזר מין בצורה נעימה והדרגתית. חרוזים אנאליים מספקים את היכולת לשלוט בהחדרתם, בעוד שניתן בהדרגה לשלוף אותם ללא סיכון או כאב.

פלאג אנאלי

פלאג אנאלי הוא אביזר מין שמאפשר דרך נוספת לעינוג עצמי או הדדי. כיום יותר אנשים מגלים כי חדירה אחורית הופכת את ההנאה לחסרת גבולות בעוד שהיא כיפית לנשים וגברים כאחד. בשל הגילוי, גם זוגות הטרוסקסואליים וגם זוגות חד מיניים משתמשים בפלאגים אנאליים כדי לענג אחד את השני או לענג את עצמם באופן בטוח נעים ובטוח.

דילדו

לבסוף ישנו הדילדו שנועד גם להחדרה אחורית והוא בטוח לשימוש בעיקר כאשר בוחרים דילדו איכותי מתוך חנות סקס טובה. כיום ישנו דילדו בגדלים שונים בצבעים משתנים עוביים מסוגים שונים ועוד. ובכול זאת חשוב לגלוש אל אתרים של חנויות סקס און ליין ולבחור במוצר שיסב לכם עונג מושלם, יהיה מעולה לעינוג הדדי, ולהחדרה אנאלית בטוחה. בכך אפשר לפתוח צוהר אל עולם המין האנאלי ולהתנסות לבד או באופן משותף במגוון מוצרים אנאליים מעולים! 

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »