היתרונות באמבטיה בבית

היתרונות באמבטיה בבית

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בשנים האחרונות האמבטיות הולכות ונעלמות מחדרי המקלחות. אנשים מבקשים לחסוך במקום והם מעדיפים להתקין מקלחון פרקטי פינתי והם מוותרים על האמבטיה הגדולה שתופסת שטח מכובד מתוך חדר האמבטיה.

אך האמת היא שאם נחשוב לעמוק לא נוותר כל כך מהר על האמבטיה בבית. לאמבטיה יש כל כך הרבה יתרונות וממש לא כדאי לוותר עליו.

מהן היתרונות של האמבטיה בבית?

למרות שכיום קיימת מגמה להתקנת מקלחונים עדיין מומלץ מאוד שלא לוותר על האמבטיה.

בגלל הפינוק – האמבטיה היא פינוק אמתי. אין כמו אמבטיית קצף מפנקת ומענגת. אז נכון שהתרבות של היום כבר לא ממש מאפשרת לנו ליהנות מאמבטיות קצף ארוכות. אך בכל זאת, לא פעם אנחנו עשויים למצוא את עצמנו מחפשים דרך להירגע בסופו של יום מתיש ולהתרענן בצורה אחרת. האמבטיה החמימה היא זו שעשויה לתת את המענה.

בגלל שכך רוחצים ילדים – אם אתם רוצים שהילדים שלכם יאהבו להתרחץ, אל תוותרו על האמבטיה. ממש לא נעים לילד להתקלח במקלחון קר ומחליק. הם מרגישים שם ממש לא בטוחים, קר להם והם לא נהנים מזה כלל. באמבטיה אפשר למלא להם מים חמימים עם קצף, לתת להם משחקי אמבטיה חמודים ולהפוך את שעת הרחצה לשעת איכות.

למעשה אלו הן יתרונות שאנחנו ממש לא יכולים לוותר עליהם ולא כדאי רק משקולי פרקטיקה של שטח בחדר האמבטיה, לוותר על האמבטיה הנחוצה כל כך בבית.

חידוש אמבטיות כדי שיהיה נעים

גם אם האמבטיה שלכם כבר עשתה את שלה וזו הסיבה שאתם רוצים להתפטר ממנה לטובת מקלחת, כדאי לדעת שיש בהחלט מה לעשות על מנת ליהנות מאמבטיה חדשה גם בלי להשקיע בקניית אמבטיה חדשה.

אפשר היום למצוא פתרונות לאמבטיות הישנות כאשר מבצעים אותם באמצעות חומרים זמינים ולא יקרים כלל.

ישנם חומרים המיועדים לצורך ציפוי כיורים ואמבטיות ויש כאלה אותם מבצעים באמצעות התזה. אפשר להלביש אמבטיה חדשה בתוך האמבטיה הישנה ובכך לקבל אמבטיה שתיראה ותהיה ממש כמו אמבטיה חדשה.

אז לפני שאתם 'מעיפים' את האמבטיה, חשבו פעם שנייה…

מקווים שסייענו לכם.

 

עגילים לתינוקות

איך לבחור עגילים לתינוקות

אין כמו עגילים לתינוקות קטנטנות. כמה חמוד זה לראות תינוקת זעירה בעגלה כשלאוזניה התכשיט הראשון שלה שמעניק לה את המראה הנשי המובהק – העגילים. ישנה

קרא עוד »
בחילות בוקר בהריון

למה יש לך בחילות בוקר בהריון

בחילות בוקר בהריון, תענוג. יודעת מה אפילו יותר נחמד? שזה קורה לא רק בבוקר. לשמחתנו ולצערנו הריון הוא עסקת חבילה, הכוללת בתוכה יצירה מופלאה של

קרא עוד »