תהילים והריון

תהילים והריון

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כל אישה הנמצאת במצב של היריון יודעת ומרגישה עד כמ היא תלויה ברחמיו ובחסדיו של בורא עולם. החששות, הלחצים, המתחים הם חלק אינטגרלי מחודשי הציפייה המתוקים. כל עוד האישה לא רואה את התינוק בריא ושלם בידיה, היא לא רגועה.

אז אישה שיודעת לנתב את המתח או את החרדה לכיוון הנכון, תחוש הרבה יותר טוב. היא תהיה רגועה פי כמה וכמה והיא תחושה כי היא נמצאת בידיו של אב רחום וחנון. ממש כגמול עלי אמו, כפי שדוד המלך מתאר את תחושתו של האדם הבוטח והמאמין. 

 

תהילים בזמן היריון

כל אישה בהיריון מחפשת משענת להישען עליו. היא רוצה לבטוח ולהאמין כי הכול יהיה בסדר וההיריון כולו יעבור בשלום, הלידה תתקיים במועד והתינוק יוולד בריא ושלם. כאשר מדובר בהיריון שיש בו סיכון כלשהו, הרי שהחששות גוברים שבעתיים. אם זה אישה שסובלת ממחלות רקע או אישה הנושאת ברחה יותר מעובר אחד. אישה כזו החששות שלה גוברים שבעתיים והא בהחלט זקוקה לביטחון, לתחושה עוטפת ומגינה ולהבטחה כי הכול יעבור בשלום והיא וגם התינוק או התינוקות יהיו בסדר.

הדרך הכי טובה להבטיח את התחושה הזו זוהי קריאת תהילים, בין אם במרכז תהילים או בדרך המסורתית. מזמוריו של דוד מלך ישראל הם אלו אשר יבטיחו לה לאישה כי היא תיהנה מתחושה הרבה יותר עוטפת, הרבה יותר מגנה וגם הרבה יותר בטוחה.

 

משלימים את ספר התהילים

ידוע כי ספר התהילים אותו חיבר דוד מלך ישראל, מלווה כל אדם לכל תקופה בחייו. למעשה לכל מצב אשר בו עשוי אדם להיקלע במהלך החיים שלו, ישנו פרק תהילים מיוחד.

לא תמיד אנחנו יודעים איזה פרק תהילים יתאים לסיטואציה המסוימת בה אנחנו נמצאים ואנחנו גם מתקשים לכוון אל נכונה את הפרק אשר אותו חיבר וזימר דוד המלך עליו השלום בהתאם למצב בו אנחנו נמצאים.

כאשר אנחנו בוחרים לקרוא את כל ספר התהילים, אנחנו יכולים להיות בטוחים כי הקפנו את כל המצבים ואת כל המצוקות וככל הנראה גם התפללנו את התפילה הנכונה והמדויקת למצב שלנו.

תהילים לכל מצב ובמיוחד בתקופה שלפני לידה.

קראו גם על על תהילים ליום שני.

עגילים לתינוקות

איך לבחור עגילים לתינוקות

אין כמו עגילים לתינוקות קטנטנות. כמה חמוד זה לראות תינוקת זעירה בעגלה כשלאוזניה התכשיט הראשון שלה שמעניק לה את המראה הנשי המובהק – העגילים. ישנה

קרא עוד »