חליטות תה: כמה פעמים ביום כדאי לשתות?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אנשים רבים מתעניינים באיזו תדירות הם צריכים לשתות תה. הרבה אנשים חושבים שהם צריכים לשתות תה כל יום. עם זאת, אין ראיות מדעיות התומכות בטענה זו. באופן כללי, יש לצרוך תה לעתים קרובות יותר מפעם אחת ביום. 

תה נצרך כל יום במסעדות, בבית, ובמצבים רבים אחרים בהם יש צורך במנוחה ורגיעה. אנשים ששותים תה שלוש פעמים בשבוע אינם גורמים לעצמם נזק כלל על ידי צריכתו בתדירות גבוהה כל כך. 

למה כדאי לשתות חליטות תה? 

שתיית תה יכולה לעזור לשפר את הזיכרון שלך, להפחית חרדה ודיכאון. זה יכול לעזור גם בירידה במשקל כתוצאה מחילוף חומרים מוגבר, צריכת חמצן או ירידה בייצור שומן. שתיית תה מיד לאחר האכילה תגביר את ספיגת החומרים המזינים בגופך ותעזור לך להרגיש שובע לפרקי זמן ארוכים יותר.

למעשה, העדויות אומרות לנו שלשתיית תה קבועה אין השפעה חזקה על חילוף החומרים הבריא של האדם. עם זאת בחשבון, זה יהיה רעיון טוב לשתות לפחות מחצית מכוס התה שלך בבוקר. אבל אם אתה איש ערב ואתה רוצה לקבל את המנה היומית שלך של נוגדי חמצון מבלי לקום מוקדם, זה לא יהיה נורא אם תבחר לשתות את התה שלך בשעות הערב.

איך מכינים חליטות תה?

תהליך חליטת התה כולל השריית עלי תה במים חמים לאורך זמן. עלי התה סופגים את המים והופכים אותם לחליטת צמחים. על מנת להכין חליטת תה צמחים ארומטית ואיכותית, יש לשלוט בטמפרטורת המים לסביבות 100 מעלות פרנהייט. 

משמעות הדבר היא שאסור לשים את הקומקום על הכיריים או בתנור המיקרוגל מכיוון שהם עלולים לשרוף את הקומקום שלך, מה שיביא לכמה ריחות וטעמים לא נעימים.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »