סובלת מכאבי גב בגלל החזה? אולי כדאי לשקול הקטנה

סובלת מכאבי גב בגלל החזה? אולי כדאי לשקול הקטנה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

נשים רבות סובלות מכאבי גב כרוניים אשר אלו מלווים אותם משך שנים. הן לא תמיד מבינות כי הסיבה לכאבי הגב נובעים בעקבות מבנה החזה שלהן. חשוב לדעת כי ישנם מקרים רבים אשר בהם ניתוח להקטנת החזה הוא זה שיוביל לפתרון הבעיה כאשר כאבי הגב ייפסקו והאישה שהתרגלה לחיות חיים של סבל, תגלה כי סוף סוף באה הרווחה והיא כבר לא סובלת כפי שהיא סבלה בעבר.

ניתוח קוסמטי או רפואי?

אז למעשה הניתוח מהסוג הזה הוא כזה אשר נמצא על קו הגבול בין ניתוח רפואי לבין ניתוח קוסמטי. היות והניתוח אמנם ישנה את מראה האישה ואת תדמית הגוף של האישה בצורה דרמטית אך לא זו המטרה שלה בעצם זה שהיא ניגשת לבצע את הניתוח. כי אחרי הכול היא סובלת מאיכות חיים נמוכה בגלל כאבי הגב המטרידים אותה. זוהי לא פעם סיבה משמעותית וכבדת משקל אשר בהחלט אפשר לכרוך אותה ולכנות אותה כצורך רפואי של ממש.

שוקלים לבצע ניתוח? חשוב שתדעו!

אם אתם מתלבטים האם אכן ללכת על ניתוח, חשוב כי תחשבו על כמה נקודות חשובות ולא תמהרו לבצע את הניתוח בלי לבדוק ולברר אותם היטב.

  • סיכונים מול סיכויים – לפני הכול יש לבדוק מהם סיכויי ההצלחה של הניתוח ביחס לסיכונים הכרוכים בניתוח כזה. יש אפשרות לברר את העניין מול גורמי הרפואה השונים ולברר ולבדוק האם אכן הסיכויים הם טובים והסיכונים הם מזעריים ביחס לאחוזי ההצלחה.
  • המומחיות של איש המקצוע – נקודה חשובה שאין להתפשר עליה זוהי המקצועיות והמומחיות של איש המקצוע. אם הוא לא יהיה מומחה ומיומן בתחום הספציפי, ברור שאין להתמסר לידיו.
  • הניסיון של גורמי הרפואה – מלבד המקצועיות חשוב מאוד לבדוק האם מדובר באנשי מקצוע שיש להם ניסיון בתחום הספציפי. הניסיון הוא מדד חשוב ביותר וחובה להתייחס אליו במלוא הרצינות.
  • סיפורי הצלחה של לקוחות – הדרך הטובה ביותר להגיע למידע מדויק הוא על ידי התרשמות של סיפורי הצלחה של פציינטים קודמים. הם אלו שיוכלו לספק את המידע הכי מדויק והכי אמין.

אם הבעיה אינה רק קשורה לגודל החזה ואת לא מצליחה לרדת במשקל, אולי תתענייני גם בשאיבת שומן.