שייקים ירוקים להרזיה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אם אתם רוצים לשנות את הרגלי התזונה שלכם, להתחיל לאכול בריא יותר, עליכם לדעת שזה תהליך. אנחנו היינו ממליצים לכם ללכת מהתחלה עם מדריך שילווה אתכם בשינוי אורח החיים שלכם בכל מה שנוגע לתזונה. 

השינוי הוא גם פיזי וגם מנטלי. התפיסה שלכם על האוכל צריכה להשתנות ובכלל על איך שאתם מנהלים את הגוף שלכם, איך אתם מתייחסים אליו.

רק על ידי מאמן או תזונאי שיודע להעביר את האנשים תהליך תוכלו לעבור את התהליך נכון ואפילו להנות ממנו, בפרט כאשר מדובר בהרזיה. 

אז אם שמעתם על שייקים ירוקים להרזיה אבל אתם לא ממש יודעים מה זה, המשיכו לקרוא כדי לדעת. להמשך קריאה בנושא שייק עם ספירולינה

שייקים ירוקים להרזיה: 

שייקים להרזיה זה נשמע כמו הזיה. למה? משום שבדרך כלל שייקים מורכבים מפירות, מוסיפים גם סוכר לאותם פירות ובקיצור, זו חגיגה שלמה של קלוריות. אז איך, אם כן, אפשר לשתות שייק שיכול לעזור לכם בהרזיה?

ובכן, כמו בכל מאכל אחר בדיאטה מה שחשוב זה לשלוט בקלוריות שלכם. עליכם לשלוט בכלל הבסיס הזה. אם אתם מכניסים יותר קלוריות מהצריכה היומית שלכם באופן עקבי אתם עולים במשקל, אם אתם מוציאים יותר קלוריות מהצריכה היומית שלכם אתם יורדים במשקל. זהו, כמה קל ככה לא פשוט.

שייקים ירוקים להרזיה אלו שילובים מחושבים מראש לרמת הקלוריות כך שאתם יודעים כמה בדיוק אתם מכניסים בכל שייק. הרעיון הוא לקחת פרי אחד מתוק שאין בו הרבה קלוריות ולהוסיף צמחים עם ערכים תזונתיים מעולים, ככה מצד אחד תהיו שבעים ומצד שני לא תצרכו הרבה קלוריות.לסיכום וסיום, השייקים הירוקים יכולים לעזור לכם בהחלט בקבלת תזונה קלה ומזינה דרך עלים ופירות בעלי קלוריות נמוכות. מידע נוסף באתר לייב ספירולינה

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »