יש לכם ילדים הנה כמה פתרונות לאחסון לנעליים

פתרונות לאחסון לנעליים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בכל בית עם ילדים יש מטבע הדברים יותר חפצים. זה כולל יותר פריטי לבוש, יותר צעצועים וכמובן גם יותר נעליים. אז בעוד שלמשחקים ולצעצועים אנחנו דואגים לארון מסודר, לבגדים ולכל פריטי הלבוש אנחנו מייחדים ארונות מיוחדים, הרי שכאשר מדובר בנעליים, עבורם לא כולם זוכרים ליצור מקום מיוחד אשר שם יאוחסנו במתקן הנעליים של הילדים כמו גם של שאר בני הבית.

אז בדיוק לשם כך אנחנו כאן.

מסדרים את הבית

נהוג לומר כי 'ילדים זו שמחה', 'ילדים זו ברכה' וזה בהחלט נכון. אך צריך לזכור כי גידול ילדים דורש מההורים התמודדויות לא פשוטות כאשר ביניהם נמצאת ההתמודדות עם הבלגן. ילדים אוהבים בלגן, הם יוצרים בלגן והם עשויים להפוך כל מקום בבית לשדה קרב ממש.

הסוגייה של הנעליים בקרב הילדים היא גם כן סוגיה בעייתית. הילדים לא ממש שוחרי סדר והם נוהגים להעיף את הנעליים ברגע שהדבר מתאפשר, בלי לחשוב כי מחר בבוקר הם זקוקים לזוג הנעליים על מנת להתחיל את יומם. אם הם לא ימצאו את זוג הנעליים שלהם, הם עשויים לאחר ללימודים, להפסיד זמן יקר ולהתחיל את היום בצורה מתוסכלת.

ארון נעליים שהילדים אוהבים

זו הסיבה לכך כי מומלץ להשקיע בארון נעליים נגיש ומזמין.

הילדים שיראו מול העניים את ארון הנעליים בחדרם, יאהבו את הארון שמשדרג עבורם את החדר כולו (ראו פתרונות נוספים לבית בלינק), ייהנו לעשות בו שימוש והם ישמחו להכניס את הנעליים שלהם אל תוך הארון. בכך הם ירוויחו כי הנעליים ימתינו להם בארון בלי שיהיה עליהם להזיז מיטות, להתרוצץ מחדר לחדר או להחיות מתוסכלים מהעובדה כי שוב הם מאחרי לכלבית הספר אך ורק בגלל הנעליים.

גם ההורים ייענו מאוד מהאפשרות של אחסון הנעליים בארון מיוחד. רק באופן כזה הבית אכן יהיה מסודר ונעים לעין כל הזמן, זאת בלי שיהיה צורך להעיר לילדים שוב ושוב להרים את הנעליים ולהניח אותם יחד במקום בטוח.

ארון הנעליים כבר יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר כאשר המראה הנעים והמושך שלה בהחלט יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר.