5 חומרי איטום נפוצים לקירות חיצוניים

חומרי איטום

שיתוף פוסט:

קירות חיצוניים של מבנים נחשבים לתשתית בסיסית של כל בית. הם בעצם מהוויים את היסודות שלו. במאמר זה נכתוב על 5 חומרי איטום נפוצים לקירות חיצוניים.

מגוון חומרי איטום

בשנים האחרונות קיימים לא מעט חומרי איטום לקירות חיצוניים, דרגת האיטום שלהם הינה אופטימלית, וכך גם הקירות הללו יהיו מוגנים, לא צפויים למבנה נזקים.

1.איטום צמנטי

אחד מחומרי האיטום האיכותיים ביותר, אפשר לאטום באמצעותו לא רק קירות חיצוניים אלא גם פנימיים. איטום צמנטי נחשב לגמיש והוא גם מונע סדקים בקירות.

2. איטום קריסטלי

חומר איטום איכותי ביותר, מבטיח רמת אטימות גבוהה, וכך מונע גם חדירה של רטיבות לבית. הוא חודר לבטון ואוטם אותו מהצד הפנימי.

כאשר חומר האיטום מגיע למגע עם מים, הם  הופכים לגבישים קריסטליים, בדרך זו הם מתנפחים בתוך הבטון, וכך נוצרת אטימות איכותית.

3. איטום אפוקסי

גם איטום אפוקסי משמש לאיטום של קירות חיצוניים, הוא עמיד מאוד, כך שהוא מונע קורוזיה, ומאפשר תנאי עמידות לחום ובידוד חשמלי.

4. איטום פוליאוריטני

חומר בידוד מעולה לקירות חיצוניים, הוא מגן בצורה אופטימאלית מפני חדירת מים למבנה והיווצרות נזקים הנובעים מרטיבות.

הוא ניתן ליישום על קירות חיצוניים, אך לא רק, אלא גם לגגות, מבנים תת קרקעיים ועוד.

5. איטום סילר

איטום סילר נחשב לאחד מחומרי האיטום האיכותיים והמתקדמים ביותר שיש. כושר האיטום שלו הוא אופטימאלי, הוא מגן מפני חדירת מים למבנים וכך מונע היווצרות נזקים למבנה גם מפני חדירת שמנים ואף כימיקלים.

חומר איטום ייחודי שדוחה את כלל החומרים שמזיקים לקירות חיצוניים.

חומרי איטום נוספים

וישנם עוד חומרי איטום , כגון: איטום ביטומני, איטום באמצעות עצרי מים, איטום שקוף על בסיס סילוקסן, איטום צבע אלסטי ועוד.

מוצרי ציפורניים

טיפוח הוא דבר מאוד חשוב, לא רק לנראות, אל גם לבריאות. כאשר אנחנו מטפחים את גופנו וגם דואגים לו, זה אומר שאנחנו מקפידים שהוא תמיד

קרא עוד »

מה תלמדו בסדנת כתיבה?

הסדנה מיועדת לכותבים שרוצים ללמוד עוד על הענף ועתידו. הסדנה תהיה קורס כתיבה אינטנסיבי בן שלושה ימים שיכסה את כל יסודות הכתיבה עבור אפליקציות אינטרנט

קרא עוד »

מי נחשב אומן על חושי?

בעבר לא היו לנו כלים לנתח את תפקודי הגוף. כיום, יש לנו הרבה טכנולוגיות שיכולות לעזור לנו להבין טוב יותר את הגוף שלנו. ישנן טכנולוגיות

קרא עוד »