איך להתמודד עם מכת חולצות בית הספר

מכת חולצות בית הספר

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אין ספק כי מכת חולצות בית הספר נחשבת לקשה ביותר במכות מצרים. מדובר על מהלך לא הגיוני של משרד החינוך, אשר מכריח את כל ההורים לקנות מלתחה נוספת לילדים שלהם. הרי לא הגיוני שהילד ילך כל יום לבית הספר עם אותה  החולצה בדיוק, לכן יש צורך לקנות לפחות 5 חולצות מכל סוג. הרי חשוב לזכור כי בעונת הקיץ הילדים מזיעים, הם חוזרים הביתה מבית הספר, כשהחולצה שלהם מלוכלכת ומיוזעת. במקום לדאוג לכבס ולייבש כל יום מחדש את החולצה, רוב ההורים מעדיפים לרכוש מספר חולצות נוספות באתר לוגודביק. כמובן שחשוב לזכור כי לחורף, יש צורך להצטייד בחולצות עם שרוול ארוך, כדי שהילדים לא יתקררו. וכמובן שאסור לשכוח כמה סווטשרטים חמים יותר, כי בית הספר לא מרשה לילדים ללבוש חולצה שאינה קשורה לתלבושת האחידה.

פתרונות להתמודדות קלה יותר עם חולצות בית הספר

כאמור, יש צורך לרכוש כמות נאה של חולצות בית ספר אחת לשנה לפחות, היות וגם אם תרכשו 5 חולצות מכל סוג, תגלו שהבד שממנו הן עשויות לא איכותי במיוחד. החולצות דוהות, מתכווצות ונהרסות לאחר מספר כביסות, דבר שמכריח את ההורים לרכוש חולצות נוספות פעם אחר פעם. כמו כן, הילד ממשיך לגדול ולהתפתח, כך שהחולצות הקודמות כבר לא יתאימו לו, ושוב יהיה צורך לקנות חולצות חדשות. הפתרון הפשוט ביותר, שנחשב לאקולוגי וחסכוני יותר, הוא להזמין שירות עיצוב מדבקות מיוחדות לבגדים שיכילו את סמל בית הספר. בצורה כזו, אותן החולצות שמשמשות את הילד בחופשים ובחגים, יוכלו לשמש אותו גם בבית הספר. הסמל יעניק לחולצה הרגילה את שם הכבוד "חולצת בית ספר", ובכך יספק פתרון זול ופשוט יותר לכל הבעיה. בצורה כזו, ההורים לא יצטרכו לרכוש שתי מלתחות שונות לילדים שלהם, והם יוכלו בהחלט להסתפק במלתחה אחת שתהיה איכותית ועמידה לאורך זמן.

לסיכות, מכת חולצות בית הספר מפריעה ללא מעט הורים, אשר נאלצים לעבוד קשה בשביל לעמוד בדרישות של משרד החינוך. הפתרון הקל והחסכוני ביותר לעקוף את הבעיה, הוא להדביק מדבקות מיוחדות לבגדים עם סמל בית הספר.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »